Reklama

Leszno. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policjanci próbują ustalić jego tożsamość

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KMP Leszno

Leszno. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policjanci próbują ustalić jego tożsamość - Zdjęcie główne

foto KMP Leszno

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie zwracają się z apelem o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w styczniu w powiecie leszczyńskim. Do tej pory nie wiadomo, kim jest zmarły. Nie znaleziono przy nim żadnych dokumentów.

Zwłoki mężczyzny zostały odnalezione 16 stycznia bieżącego roku na terenie jednej z posesji w miejscowości Kłoda w gminie Rydzyna. Podjęte do tej pory działania nie doprowadziły policjantów do ustalenia tożsamości denata. 

Mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę, spodnie jeansowe z przełożonym przez szlufki jasnozielonym paskiem, bluzę koloru niebieskiego z napisem „Enea Cup”, buty koloru brązowego, typu trekkingowego m-ki HI-TEC, czapkę zimową koloru czarnego z białym paskiem wokół głowy, rękawice koloru czarnego. Przy zwłokach znaleziono torbę podróżną koloru granatowego z białymi wstawkami z napisem „BUT Spółka Akcyjna”, wewnątrz której znajdowały się ubrania i kosmetyki osobiste - opisuje asp. sztab. Monika Żymełka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lesznie. Z wyglądu denat miał 40-50 lat. 

Funkcjonariusze z leszczyńskiej jednostki zwrócili się do Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji KGP o wykonanie retuszu rekonstrukcyjnego zdjęć z przeprowadzonych oględzin zwłok. Policjanci proszą wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub znają jego tożsamość, o kontakt w godzinach od 7.30 do 15.30 z sekretariatem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Lesznie (tel. 47 77 31 600) lub policjantem prowadzącym postępowanie - mł. asp. Tomaszem Sterną (tel. 47 77 31 699).

Czytaj także: Zmarł mężczyzna porażony prądem

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE