Reklama

Reklama

Kończy się remont trasy S11 Poznań – Kórnik

Opublikowano: sob, 9 paź 2021 06:00
Autor: | Zdjęcie: fot. GDDKiA w Poznaniu

Kończy się remont trasy S11 Poznań – Kórnik  - Zdjęcie główne

foto fot. GDDKiA w Poznaniu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Remont ponad 12-kilometrowego odcinka S11 zbliża się do finału. Wykonawcy pozostały ostatnie prace przy oznakowaniu poziomym i uszorstnieniu fragmentów nawierzchni.

Reklama

Kończy się remont S11 na odcinku Krzesiny - Kórnik Północ. Drogowcy wykonują ostanie prace na tym odcinku, w związku z tym GDDKiA zapowiada na wtorek 12 października zmianę organizacji ruchu na S11. 

Kierowcy będą mogli już korzystać z obecnie zamkniętych odcinków trasy oraz węzłów - informują przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Poznaniu.

Zmiana w organizacji ruchu - jak przekonuje GDDKiA - zmniejszy do minimum obecnie utrudnienia dla podróżujących tym odcinkiem drogi.

CZYTAJ TAKŻE: Droga S5: z Poznania do Gdańska w 3 godziny? Podobno już za rok

Kierowcy będą mogli korzystać z dwóch jezdni w każdym kierunku. Będą jednak jeszcze obowiązywać lokalne przewężenia jezdni ze zmienną lokalizacją.

Dlatego prosimy o zwrócenie uwagi na obowiązujące oznakowanie oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze - tłumaczą. 

Po zmianie organizacji ruchu wykonawca rozpocznie nanoszenie docelowego oznakowania poziomego. Na łukach drogi wykonywane będzie lokalne uszorstnienie nawierzchni. Będzie miało to bezpośredni  wpływ na  poprawę bezpieczeństwa ruchu.  

Węzły w ciągu prowadzonych prac będą udostępnione do ruchu.

Zwracamy  jednak  uwagę o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków. Szczególnie przy wyłączeniu lub włączeniu się do ruchu ze względu na ewentualne skrócenie pasów włączenia i wyłączenia - apelują drogowcy i zastzregają jednocześnie, że daty  ww. zmian  w organizacji ruchu mogą ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 10 dni temu | ocena +2 / -0

    ręce opadają

    takie remonty będą wieczne bo zero logiki, jakiś czas temu robili most nowe miasto nad wartą tam kilka razy interweniowałem że to syzyfowe prace i jak widać nadal mam rację, teraz zgadnijcie co mi odpowiedzieli za duży wydatek na co ja też krótkie zdanie ale byłoby na dłużej