Koleje Wielkopolskie poinformowały, że tegoroczny październik okazał się rekordowym miesiącem w historii spółki. W tym czasie z usług przewoźnika skorzystało 1 783 931 podróżnych. To najwyższa liczba pasażerów w skali miesiąca od początku działalności spółki.
- Cieszy nas, że coraz więcej osób wybiera pociągi Kolei Wielkopolskich jako sposób na codzienne dojazdy. To dla nas sygnał, że kierunek rozwoju – nowoczesny tabor, większa dostępność połączeń oraz komfort podróżowania, jest właściwy, a świadczone przez nas usługi spotykają się z uznaniem naszych pasażerów - informują Koleje Wielkopolskie.
Tegoroczne wakacje okazały się rekordowe dla Kolei Wielkopolskich
We wrześniu tego roku przewoźnik poinformował, że tegoroczne wakacje był również rekordowe pod względem ilości pasażerów. W lipcu i sierpniu Koleje Wielkopolskie przewiozły 2 760 484 pasażerów.
Jak zaznaczyły wówczas spółka na ten sukces złożyło się wiele czynników – m.in. poprawa oferty przewozowej, punktualność oraz komfort podróży.
Szczególne znaczenie zdaniem przewoźnika miał debiut weekendowych pociągów specjalnych do Kołobrzegu, które pomimo kapryśnej wakacyjnej pogody cieszyły się sporym zainteresowaniem podróżnych.
Komentarze (0)