Reklama

Klient i diler zatrzymani za przestępstwa narkotykowe

Opublikowano:
Autor:

Klient i diler zatrzymani za przestępstwa narkotykowe   - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Śremie. Klient i diler zatrzymani za posiadanie i handel nielegalnymi substancjami.

 

 

 

 

Śremscy policjanci z wydziału kryminalnego namierzyli w ubiegłym miesiącu mieszkańca gminy Książ Wielkopolski, który zajmował się handlem narkotykami. 12 sierpnia mundurowi udali się do miejsca zamieszkania 31-latka, gdzie w garażu znaleźli ponad 200 gramów amfetaminy, woreczek z marihuaną oraz 31 tabletek ecstasy oraz przybory do porcjowania narkotyków.

 

Tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Książ Wielkopolski, który od ponad roku miał kupować u 31-latka amfetaminę oraz tabletki ecstasy. Na posesji 37-latka znaleziono ponad 100 gramów amfetaminy, wagę jubilerską i pieniądze, a także woreczek z marihuaną. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

 

 

- Funkcjonariusze pracujący nad sprawą zgromadzili materiał dowodowy, z którego wynika, że 31-latek sprzedawał mieszkańcom gminy Książ Wielkopolski narkotyki od stycznia 2019 roku. Do transakcji dochodziło najczęściej w miejscu zamieszkania dilera, gdzie przyjeżdżały osoby zainteresowane zakupem nielegalnego towaru. Na wniosek Policji i prokuratury, sąd na 3 miesiące tymczasowo aresztował narkotykowy duet - mówi Ewa Kasińska z Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

 

Mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE