Reklama

Jedziesz nad morze? Zobacz jak uniknąć korków

Opublikowano:
Autor:

Jedziesz nad morze? Zobacz jak uniknąć korków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Jedziesz nad morze? Zobacz jak uniknąć korków.

 Weekend to okazja, żeby wyjechać i wypocząć zwłaszcza w okresie wakacji. Bardzo częstym kierunkiem wybieranym przez turystów jest nasze polskie morze. Niestety wiąże się to z dużymi korkami i jeszcze dłuższym oczekiwaniem.

 Jak tego uniknąć? Komenda Powiatowa Policji w Złotowie, która mieści się na trasie nad morze podpowiada, jak można uniknąć korków, które tworzą się na drogach krajowych numer 11 i numer 22.

 Droga nad morze przez Czaplinek:

 


Jadąc od strony Piły drogą krajową numer 11, kierujemy się drogą krajową numer 10 na Wałcz. Dalej skręcamy w drogę wojewódzką numer 163 na Czaplinek. Jadąc cały czas drogą wojewódzką numer 163 dojedziemy do samego Kołobrzegu.

 Droga nad morze przez Drawsko Pomorskie:

 


Jadąc od strony Piły drogą krajową numer 11, kierujemy się na drogę krajową numer 10 na Wałcz. Z miejscowości Wałcz drogą numer 10 jedziemy do miejscowości Mirosławiec. Stamtąd drogą wojewódzką numer 177 wjeżdżamy do miejscowości Osiek Drawski, a następnie drogą krajową numer 20 do Złocieńca. Dalej kierujemy się drogą krajową numer 22 do Drawska Pomorskiego. Z Drawska Pomorskiego jedziemy drogą wojewódzką numer 173 w kierunku miejscowości Zarańsko, a następnie jedziemy drogą wojewódzką numer 162 do samego Kołobrzegu.

 


Policjanci przypominają, że im więcej czasu spędzamy w aucie, tym nasze bezpieczeństwo spada.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE