Reklama

1MILA w Poznaniu. Chcesz wziąć udział? Zapisy ruszyły

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Canva

1MILA w Poznaniu. Chcesz wziąć udział? Zapisy ruszyły - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Canva

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uwielbiasz biegać? A może chcesz sprawdzić swoje umiejętności? Jeśli tak, zainteresuj się 1MILĄ w Poznaniu. Wziąć udział może każdy, wystarczy się zapisać. Dodatkowo możesz wesprzeć akcję charytatywną #WybiegamPrzyszłość. Na miejscu - oprócz biegu - na uczestników czekać będą liczne atrakcje.

"1MILA - mityng lekki i atletyczny" to zawody dla amatorów. Podczas biegów każdy, może sprawdzić się na bieżni i poczuć jak na prawdziwym mityngu lekkoatletycznym.

- Zawodnicy otrzymują spersonalizowany numer startowy oraz są imiennie wyczytywani do wejścia na start, a stadionowy doping kibiców i komentarz na żywo Tomasza Smokowskiego dopełnia niezwykłą oprawę tej imprezy - informuje Urząd Miasta Poznania.

Jakie konkurencje w ramach 1MILI w Poznaniu?

Biegi podzielono na kilka konkurencji:

  • Bieg główny na 1 milę (1609,34 m)
  • Lekka Piątka bieg na 5 km
  • Biegi Dzieci (3-15 lat) na 100 m, 400 m lub 800 m
  • Rywalizacja drużynowa: Sztafety 4x400m oraz Sztafety Rodzinne na tym samym dystansie.
Uczestnicy mogą wziąć udział w więcej niż jednym biegów, ponieważ godzinowo nie nakładają się.

Oprócz biegu, będą liczne atrakcje 

1MILA  trwa przez cały dzień. Dlatego też - oprócz konkurencji biegowych - przygotowano wiele bezpłatnych atrakcji w specjalnej strefie expo.

To m.in.: wielka strefa aktywności dla dzieci Pho3nix Kids Zone, spotkania z gwiazdami i ekspertami z różnych dziedzin sportu, konkursy oraz strefa relaksu z leżakami i foodtruckami.

Możesz zapisać się na bieg i wziąć udział w charytatywnej akcji #WybiegamPrzyszłość

Każdy, kto zapisze się na bieg może także wziąć udział w akcji charytatywnej #WybiegamPrzyszłość. Wystarczy przekazać cegiełkę o dowolnej wielkości na rzecz programu "Wybiegaj w przyszłość" Fundacji Zdrowy Ruch. Poprzez start w biegu i wpłacenie cegiełki, uczestnicy wspierają młodych i zdolnych biegaczy, którzy są podopiecznymi programu stypendialnego "Wybiegaj w przyszłość". 

- W zeszłym roku uczestnicy 1MILI przekazali łącznie aż 21 tysięcy złotych na ten cel. W tegorocznej edycji programu pomoc ma szansę otrzymać 12 stypendystów. Zawodnicy, którzy zdecydują się przekazać cegiełkę, otrzymają złoty numer startowy - wyjaśnia poznański magistrat.

Kiedy odbędzie się bieg w Poznaniu i jak się zapisać?

Biegi odbędą się 17 września na bieżni POSiR Golęcin w Poznaniu.  Zapisy trwają do 13 września 2023 r. lub do wyczerpania limitu uczestników, który wynosi 500 osób

Więcej informacji i rejestracja na stronie www.1mila.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy