Reklama

Grand California. We Wrześni przez rok powstało ich 2,5 tysiąca [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Grand California. We Wrześni przez rok powstało ich 2,5 tysiąca [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Z fabryki Volkswagena wyjechał Grand California. Był to 2500 egzemplarz tego modelu. Kto zakupił „jubileuszowego” volkswagena?

 

 

 

 

 

Wczoraj (3 września) z fabryki Volkswagena w Białężycach (koło Wrześni) wyjechała dwuipółtysięczna Grand California. Produkcja tego komfortowego kampera rozpoczęła się w polskich zakładach wiosną ubiegłego roku.

 

 

- Nasza fabryka jest jedyną w Grupie Volkswagen produkującą model Grand California. Z dumą obserwujemy, jak jego produkcja dynamicznie się zwiększa. Zakład w Białężycach znany jest w całej Grupie Volkswagen z tego, że wykonuje zabudowy specjalne, zgodne z indywidualnymi potrzebami klienta. W tej chwili blisko ¼ naszej produkcji stanowią takie właśnie pojazdy, a najnowsza Grand California jest tego najlepszym przykładem – mówi Stefanie Hegels, dyrektor fabryki.

 

Model z numerem 2500 został zamówiony przez indywidualnego klienta z Niemiec. - Wyposażono ją w wysokoprężny silnik 2.0 TDI o mocy 130 kW i w ośmiobiegową, automatyczną skrzynię biegów. Wybrany przez klienta kolor lakieru nadwozia to srebrno – szary - czytamy w poście na FB Volkswagen Poznań - Fabryka Samochodów Dostawczych i Komponentów.

 

 

Oprócz tego w samochodzie zamontowano instalację i sprzęt od odbioru telewizji satelitarnej, postojową klimatyzację funkcjonującą po podłączeniu jej do źródła 230 V, a także panele słoneczne zamontowane na dachu oraz hotspot - czyli punkt dostępu do internetu. Grand California wyposażony został również w system Discovery Media z ośmiocalowym ekranem dotykowym.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE