Reklama

Ekspedientka odepchnęła agresora, który groził jej nożem

Opublikowano:
Autor:

Ekspedientka odepchnęła agresora, który groził jej nożem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Śremie. Zatrzymano podejrzanego o usiłowanie rozboju.

 

 

23 października dyżurny śremskiej policji został powiadomiony o napadzie, do którego doszło w sklepie monopolowym na terenie Śremu.

Na miejsce udali się funkcjonariusze, którzy ustalili, że kilkadziesiąt minut wcześniej, do sklepu wszedł zamaskowany mężczyzna. Napastnik zagroził nożem ekspedientce i zażądał wydania pieniędzy z utargu.

Sprzedawczyni nie oddała gotówki i próbowała odepchnąć agresora, który wybiegł ze sklepu.

Dzięki zapisom z monitoringu, policjanci wytypowali 34-letniego mieszkańca Śremu. Mundurowi jeszcze tego samego dnia zatrzymali mężczyznę, który trafił do aresztu.

 

- Kryminalni, którzy zajęli się sprawą zebrali materiał dowodowy, z którego wynika, że to właśnie zatrzymany 34-latek usiłował dokonać rozboju w sklepie monopolowym. W miniony piątek, 26 października, na wniosek Policji i prokuratury, sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt - relacjonuje nadkom. Ewa Kasińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

 

Mężczyzna był już wcześniek karany. Oprócz usiłowania rozboju, policjanci ustalili, że 34-latek włamał się do kilku piwnic w Śremie, skąd ukradł przedmioty, które następnie zastawił w lombardzie.

34-latkowi grozi więzienie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE