Reklama

Dziecko wypadło z okna. Trafiło do szpitala

Opublikowano:
Autor:

Dziecko wypadło z okna. Trafiło do szpitala - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na ul. Piłsudskiego w Rawiczu. Z okna kamienicy wypadł niespełna dwuletni chłopczyk. Doznał urazu głowy - poinformował portal rawicz24.pl. 

 


Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 17.30. Służby na miejsce wezwali sąsiedzi, znajdujący się w pobliżu kamienicy. - Dziecko spadło z pierwszego piętra, z wysokości około 5 metrów - mówi asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu. 

 

Po udzieleniu pomocy na miejscu przez załogę karetki, chłopczyk został przetransportowany do szpitala w Gostyniu, a następnie do Poznania. Wstępna diagnoza lekarska wskazuje, że dziecko ma złamaną podstawę czaszki.

 

 


Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że okno nie było otwarte, a rozszczelnione. Dziecko najpierw weszło na narożnik, a następnie - na parapet. W tym czasie rodzice dziecka przebywali w mieszkaniu. - Prawdopodobnie nie spodziewali się, że chłopczyk będzie w stanie otworzyć okno - dodaje Beata Jarczewska. Jak ustalono, matka dziecka była trzeźwa, ojciec - pod niewielkim wpływem alkoholu.

W tej sprawie policjanci prowadzą czynności sprawdzające pod kątem artykułu 160 kodeksu karnego - nieumyślnego narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE