Reklama

Byli nietrzeźwi, chcieli wyrównać rachunki. "Uderzali i kopali po całym ciele"

Opublikowano:
Autor:

Byli nietrzeźwi, chcieli wyrównać rachunki. "Uderzali i kopali po całym ciele" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Odgłos awantury u 50-letniego sąsiada usłyszała rawiczanka. Kobieta wezwała policję - czytamy na rawicz24.pl. 

 

 

 

Do interwencji funkcjonariuszy doszło w poniedziałek wieczorem.

 

- Policjanci zastali właściciela lokalu i dwóch mężczyzn 39- i 44-latka, którzy pobili gospodarza. Według ustaleń, sprawcy uderzali i kopali po całym ciele pokrzywdzonego, bo ten wcześniej ich zdenerwował. Tak chcieli wyrównać rachunki. Wszyscy uczestnicy byli nietrzeźwi - opisuje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Rawiczu.

 

Agresorzy zostali zatrzymani. Jak ustalono, wieczorna awantura nie była jedyna. Tego samego dnia, przed południem, 50-latek został zaatakowany przez tych samych napastników przy ul. Kopernika. - Pokrzywdzony doznał ogólnych potłuczeń i zasinień ciała - dodaje policjantka.

 

 

Obaj sprawcy byli dobrze znani funkcjonariuszom. Jak informuje policja, 44-latek ma na swoim koncie długą listę przestępstw. Wobec mężczyzn zastosowano dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Usłyszeli zarzuty pobicia, za które grozi do 3 lat więzienia - podsumowuje Beata Jarczewska.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE