Reklama

Był przy tym jak jego brat gwałcił i oślepiał 23-latkę

Opublikowano:
Autor:

Był przy tym jak jego brat gwałcił i oślepiał 23-latkę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Gniezno. Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie. Przetrzymywał kobietę w mieszkaniu. Zgwałcił i oślepił 23-latkę.

 

 

 

W 2015 roku 44-letni Grzegorz P. obezwładnił 23-letnią kobietę i przetrzymywał ją w piwnicy. Następnie przeniósł ofiarę do swojego mieszkania, gdzie poprzez wduszenie gałek ocznych w oczodoły oślepił kobietę. Na drugi dzień mężczyzna miał dopuścić się gwałtu. Sprawca został skazany na 20 lat pozbawienia wolności oraz 200 tysięcy odszkodowania, jakie ma zapłacić poszkodowanej.

 

Grzegorz P. mieszkał razem ze swoim bratem Pawłem P. i matką w jednym mieszkaniu w Gnieźnie. Prokuratura ustaliła, że podczas dokonywania przestępstwa, brat Grzegorza P. w pełni korzystał ze wspólnego mieszkania.

Wracał do domu z pracy, wychodził, nocował. Śledczy założyli, że musiał zatem wiedzieć o tym, że brat wyrządzał krzywdę 23-letniej kobiecie. A jednak nic nie zrobił, żeby go powstrzymać, czy powiadomic odpowiednie słuzby.

 

Pawłowi P. zostały przedstawione zarzuty nieudzielenia pomocy Milenie W. Mężczyzna nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i stanowczo zaprzeczył, że wiedział w jakim stanie znajdowała się ofiara. Za przestępstwo, którego dopuścił się Paweł P. grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE