Reklama

Bili pałką, kopali i dusili przez ponad godzinę. Grozi im do 12 lat więzienia

Opublikowano:
Autor:

Bili pałką, kopali i dusili przez ponad godzinę. Grozi im do 12 lat więzienia  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Brutalne pobicie 25-latka. Kopali go, bili metalową pałką i dusili. Trzy osoby trafiły do aresztu.

 

 

 

Funkcjonariusze policji zatrzymali 33-letniego mieszkańca Krzyża Wielkopolskiego w sprawie kradzieży i włamania. Podczas działań związanych z tymi przestępstwami, policjanci ustalili, że mężczyzna wraz z dwoma kolegami brali udział w brutalnym pobiciu.

Do zdarzenia doszło 11 stycznia na terenie Krzyża Wielkopolskiego.

 

- Z policyjnych ustaleń wynika, że w sobotni wieczór 11 stycznia br. sprawcy pod pretekstem rozmowy, zwabili do mieszkania jednego z nich, 25-latka, który przyszedł na spotkanie w towarzystwie 26-letniego kolegi. Mężczyźni zaraz po przybyciu zostali rozdzieleni i wbrew swojej woli zamknięci w osobnych pomieszczeniach - informuje Karolina Górzna-Kustra z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie.

 

 

26-latek miał na tyle szczęście, że został uderzony w twarz przez napastników tylko raz. Jednak dla 25-latka nie byli już tak wyrozumiali, bowiem znęcali się nad nim przez ponad godzinę. Z relacji policji wynika, że był bity za pomocą metalowej pałki, a także był kopany po całym ciele i podduszany. Mężczyźnie grożono również przy użyciu noża.

 

Wobec sprawców w wieku 33, 37 i 38 lat zastosowano trzymiesięczny areszt. Za rozbój ze szczególnym okrucieństwem, bezprawne pozbawienie wolności i pobicie, grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE