Reklama

Awantura w autobusie - wyzywali od „gówniarzy” i "starych trupów" [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Awantura w autobusie - wyzywali od „gówniarzy” i "starych trupów" [WIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Powiat gostyński, wraz z dwoma innymi z Wielkopolski, od soboty znajduje się w czerwonej strefie. Tak w ubiegłym tygodniu zdecydowało Ministerstwo Zdrowia. Jednym z obostrzeń, które obowiązują w tej strefie jest obowiązek noszenia maseczek - czyli zasłaniania ust i nosa w miejscach użyteczności publicznej. Należy tam też zachować dystans społeczny - 2 metrów odległości. Czy mieszkańcy potrafią się do tego dostosować? A jak reagują na zwrócenie uwagi? Puszczają nam nerwy? Okazuje się, że różnie z tym bywa.

 

 

 

 

Jedna z Czytelniczek portalu gostynska.pl przesłała nam nagranie z autokaru, który kursuje na trasie Gostyń - Poniec. W autobusie, który jeszcze nie zdążył wyjechać z Gostynia, doszło do kłótni między kierowcą a jednym z pasażerów. - Dziś w autobusie byłam świadkiem takiej sytuacji. Kierowca był agresywny wobec pasażera, który miał co prawda założoną maseczkę, ale w taki sposób, że osłaniała tylko usta - napisała Czytelniczka portalu gostynska.pl.

 

 

Kierowca autokaru, według relacji mieszkanki powiatu gostyńskiego, kiedy zobaczył pasażera z niedokładnie założoną maseczką ochronną, zażądał, żeby ten zakrył zarówno usta, jak i nos. Pasażer nie zgodził się, więc kierowca zagroził, iż podejdzie autobusem pod posterunek policji i tam go zaprowadzi. Później zaczęła się awantura z wyzwiskami od „gówniarzy” i „starych trupów”, której wysłuchać musieli także inni pasażerowie. - Kierowca nie chciał nawet zrozumieć, że ten pan ma problem z oddychaniem w masce. Tłumaczył, że on musi nosić ją 10 godzin - napisała Czytelniczka.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE