Reklama

420 km na jedno posiedzenie. Jarociniak jedzie rowerem z Wrocławia do Kołobrzegu

Opublikowano:
Autor:

420 km na jedno posiedzenie. Jarociniak jedzie rowerem z Wrocławia do Kołobrzegu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Niesamowite wyzwanie podjęli członkowie grupy GVT Training. W środku nocy ruszyli na rowerach z Wrocławia. Ich celem jest Kołobrzeg.

 

Z grupą jedzie jarociniak Szymon Gruchalski, nauczyciel wychowania fizycznego w jarocińskim liceum, trener, a także fotograf i fotoreporter.

 

- Plan - zrobić 420 km m na jedno "posiedzenie". Robię to z wariatami z GVT Training, bądźcie czujni, będę spamował na stories i na IG a zakończenie planowane jest na okolice 17-18 w morzu oczywiście

 

- Trzymajcie kciuki, bo robimy to w szczytnym celu. Wasze deklaracje, co do wsparcia dla dzieciaków będą tylko dodawać sił na trasie. Jeszcze tylko Wam powiem, że te dzieciaki triathlony robią, więc ograniczenia są tylko w głowie.

 

Miałem się nie chwalić tą wyprawą, bo jest szalona, pełna niepewności co do reakcji organizmu na kilkanaście godzin wysiłku, no generalnie nie polecam ale te dzieciaki na to zasługują - dodaje. 

WIDEO i relacje możecie śledzić na oficjalnym kanale GVT Training. 

 

W najnowszym wydaniu Gazety rozmowa z fotografem Szymonem Gruchalskim i niezwykły fotoreportaż jego autorstwa. 

 

 

[AKTUALIZACJA 20.00]

Po godzinie 18.00 ekipa dotarła do Kołobrzegu. - Chcieliśmy wam bardzo podziękować za doping i za wsparcie na całej trasie - podsumowują zawodnicy. Podróż trwała ponad 12,5 godziny. Kolarzom udało się utrzymać świetne tempo, średnia prędkość na trasie to 35,5 km. 

Wyzwanie miało też wymiar charytatywny. Pomysłodawcy zachęcają do wsparcia i wpłat na na remont pokoi Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Dzieci im. Jana Pawła II w Jaszkotlu 

WIĘCEJ - ZOBACZ WIDEO 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE