Reklama

25-letni pedofil zatrzymany. Umówił się z 13-latką

Opublikowano:
Autor:

25-letni pedofil zatrzymany. Umówił się z 13-latką - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. W Poznaniu zatrzymano 25-letniego pedofila, który oferował 13-letniej dziewczynie seks.

 

 

 

O sprawie poinformował portal epoznan.pl, do którego zgłosiła się matka nastolatki. - Przyczyniłam się do ujęcia przez policję pedofila. Kilka dni temu napisał do mojej 13-letniej córki, która szybko go zablokowała. Dla policji było mało dowodów i zrobili tylko notatkę - wyjaśnia w wiadomości do poznańskiego portalu.

Okazało się, że kobieta nie zostawiła tak sprawy i postanowiła sama umówić się z podejrzanym pedofilem. Założyła „fejkowe” konto, na którym podawała się za 13-latkę.

 

- Pisał bardzo zboczone rzeczy. Umówił się ze mną, co zgłosiłam ponownie na policji i to już był dowód. Mężczyzna 25 lat, jak się okazało, pisał do innych dziewczyn i kobiet, bo zaczęły się same do mnie zgłaszać - tłumaczy mama nastolatki.

 

 

Pedofil przyszedł na spotkanie w sobotę (15 sierpnia) na moście św. Rocha. Czekali tam na niego policjanci z komisariatu Poznań Wilda i Stare Miasto. Mężczyznę aresztowano.

 

25-latek proponował seks 13-latce, która w rzeczywistości okazała się być mamą dziewczyny, do której wcześniej pisał. Policjanci zatrzymali go w sobotę. W tej chwili policjanci są z nim w sądzie, do którego trafił wniosek o jego areszt. W międzyczasie ustalono 3 kolejne nieletnie dziewczyny, do których pisał ten człowiek i także proponował im seks - tłumaczy Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE