Reklama

20-latek przekroczył dozwoloną prędkość o 98 km/h!

Opublikowano:
Autor:

20-latek przekroczył dozwoloną prędkość o 98 km/h!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Turku. Kierowca audi przekroczył prędkość o 98km/h!

 

 

 

Policjanci z KPP w Turku zatrzymali w sobotę (21 marca) do kontroli drogowej mężczyznę, który poruszał się samochodem marki Audi A4. Mundurowi postanowili zatrzymać 20-latka z powodu nadmiernej prędkości.

Okazało się, że młody mieszkaniec powiatu tureckiego pędził samochodem w terenie zabudowanym z prędkością 148 km/h. Do zdarzenia doszło na terenie Turku na Alejach Jana Pawła II.

 

 

Mężczyzna w obszarze zabudowanym przekroczył dozwolona prędkość o 98 km/h.

Funkcjonariusze ukarali go wysokim mandatem oraz 10 punktami karnymi. Zatrzymano mu również prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

 

- Przypominamy, że według obowiązujących przepisów ruchu drogowego , kierowca, który przekroczy prędkość w terenie zabudowanym o więcej niż 50 km/h obligatoryjnie ma zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Jeżeli pomimo utraty prawa jazdy, taka osoba będzie nadal kierowała samochodem i zostanie zatrzymana przez policjantów, okres zatrzymania wydłuży się do 6 miesięcy. Jeśli dany kierowca ponownie zdecyduje się prowadzić pojazd wówczas grozi mu utrata uprawnień i ponowny egzamin na prawo jazdy – ostrzegają policjanci.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE