Reklama

Czy można wymienić szybkę w telefonie iPhone?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: www.freepik.com

Czy można wymienić szybkę w telefonie iPhone? - Zdjęcie główne

foto www.freepik.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Zastanawiasz się, czy można wymienić szybę w telefonie Apple? Szukasz informacji o tym, kiedy można skorzystać z możliwości wymiany szybki w swoim telefonie? A może zastanawiasz się, kiedy taka wymiana nie jest możliwa? Sprawdź, co warto wiedzieć o wymianie szybek w telefonie, na co warto zwrócić uwagę i jak się do tego przygotować.

Serwis Apple — kiedy można wymienić uszkodzoną szybkę?

 

Telefon to bardzo delikatne urządzenie, które łatwo jest uszkodzić. W trakcie użytkowania go lub nawet przypadkiem, w nocy, można go upuścić i uszkodzić. Jednym z pierwszych elementów, które po jakimkolwiek upadku telefonu zostają uszkodzone, to przede wszystkim szybka. To na niej widać pierwsze zadrapania, pęknięcia i rysy, które mogą utrudniać korzystanie z urządzenia lub wręcz sprawiać, że używanie go przestanie być możliwa. W takich momentach może pomóc na przykład serwis Mac Kraków. Takie serwisy urządzeń Apple znajdują się w większości dużych polskich miast.

Wymiana szybki iPhone 7 Warszawa — jak się do tego przygotować?

 

Każdy telefon powinien być ubezpieczony od nieszczęśliwych wypadków. Kiedy telefon jest na gwarancji, wymiana niektórych elementów jest darmowa lub po prostu od ręki. W przypadku telefonów marki Apple zawsze można skorzystać z usług serwisu niezależnie od posiadanej ważnej gwarancji lub wykupionego ubezpieczenia. Przed dostarczeniem urządzenia do punktu obsługi, warto zorientować się, czy w danym miejscu znajduje się odpowiedni specjalista, który od ręki przeprowadzi diagnostykę uszkodzonego telefonu. Pęknięta szybka często może być tylko pierwszym z wieku problemów, które wynikły z uszkodzenia iPhone'a. Dogłębna analiza stanu technicznego pozwoli wyłapać, a następnie usunąć wszystkie inne uszkodzenia, które będą wpływać negatywnie na pracę urządzenia.

 

iPhone naprawa Warszawa — czy telefon można naprawić od ręki?

 

Nie każde uszkodzenie może być naprawione od ręki, nawet w serwisie Apple. Niektóre z awarii wymagają sprowadzenia części, które nie znajdują się akurat na stanie w danym punkcie. Czasem urządzenie wymaga też pogłębionej diagnostyki lub po prostu naprawy przez innego specjalistę, niedostępnego w danym mieście. Ostatecznie jednak każdy klient firmy Apple może liczyć na jak najszybszą, profesjonalną obsługę w przypadku reklamacji oraz wszelkich innych napraw i wymian w obrębie danego urządzenia. Do punktu można wejść z marszu lub umówić się z fachowcem poprzez formularz na stronie. Ważne jest korzystanie z autoryzowanych punktów napraw. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy