Reklama

Next Fest w Poznaniu już za tydzień. Wystąpi ponad 100 artystów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM Poznań

Next Fest w Poznaniu już za tydzień. Wystąpi ponad 100 artystów - Zdjęcie główne

Next Fest 2023 | foto UM Poznań

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Na weekend Już za nieco ponad tydzień w Poznaniu odbędzie się trzydniowy festiwal Next Fest. Do stolicy Wielkopolski przyjedzie ponad 100 artystek, artystów i zespołów.

Poznań kojarzyliśmy przez długi czas z festiwalem Spring Break, który promował młodych artystów. Jednak pandemia spowodowała, że spotkania, ciekawe wydarzenia, a także koncerty przyszłych gwiazd zniknęły na trzy lata zniknęły z wiosennych kalendarzy. Dlatego też w Poznaniu powstało nowe wydarzenie, o podobnym przekazie - Next Fest Music Showcase & Conference z hasłem: (Let’s) make spring great again! Festiwal odbędzie się już w przyszłym miesiącu!

Obfitował będzie nie tylko w koncerty, ale także wykłady, panele dyskusyjne, warsztaty, spotkania i wydarzenia towarzyszące.

Kto wystąpi na Next Fest?

Znana jest już pełna lista wykonawców, którzy wystąpią na pierwszej edycji Next Fest. Będą to m.in.: Mrozu, Margaret, Jamal, Ralph Kaminski, Igor Herbut, Nosowska, Sorry Boys, Julia Pietrucha i Arek Kłusowski.

- Łącznie do Poznania przyjedzie ponad 100 artystek i artystów, wśród których, oprócz czołowych gwiazd rodzimej sceny, będą dominować najbardziej obiecujący debiutanci i debiutantki. Zapowiada się jedna z najciekawszych i najmocniejszych imprez muzycznych w Polsce - podaje Urząd Miasta Poznania. 

Karnety na festiwal

Dokładne informacje o wydarzeniu można znaleźć stronie www.nextfest.pl oraz na Facebooku festiwalu. Karnety są dostępne w sprzedaży na Eventim. Ich liczba w określonych pulach jest ograniczona (II pula - 199 zł, III pula - 229 zł).  

Kiedy i gdzie odbędą się koncerty?

Koncerty odbędą się 20-22 kwietnia.

Występy będą miały miejsce na kilkunastu scenach w centrum Poznania: CK Zamek, Scenie na Piętrze, na pl. Wolności, a także w klubach Tama, Blue Note, Dragon, Dubliner, W Starym Kinie, Pod Minogą, Lokum i Schron

Organizatorem wydarzenia jest poznańska agencja Good Taste Production i Fundacja Trzy Sztuki. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta Poznania, Jacka Jaśkowiaka. Partnerami strategicznymi są Teatr Muzyczny w Poznaniu, Estrada Poznańska, CK Zamek. Partnerami wydarzenia są Eventim, Tama, Blue Note, Dragon, Dubliner, W Starym Kinie, Pod Minogą, Lokum, Schron, Muchos.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy