Zlot to niepowtarzalna okazja dla właścicieli amcarów, by zaprezentować swoje auta i wymienić się doświadczeniami z innymi pasjonatami motoryzacji. Organizatorzy zachęcają do odwiedzenia rynku mieszkańców i skorzystania z przygotowanych atrakcji.
- W samym sercu miasta stworzymy niepowtarzalną, zimową przestrzeń pełną blasku świateł, dźwięków silników i świątecznej atmosfery. Będzie to doskonała okazja, aby poczuć klimat zlotu, jakiego w Lesznie jeszcze nie było - zachęcają organizatorzy.
Uczestnicy i widzowie będą mogli podziwiać zarówno klasyczne modele, jak i nowoczesne amerykańskie maszyny. Wszystkie pojazdy pojawią się w wyjątkowej, świątecznej odsłonie, a każdy chętny będzie mógł wykonać pamiątkowe zdjęcia wśród lśniących aut.
Motoryzacyjne perełki zawitają na leszczyński rynek w sobotę, 13 grudnia. Zlot, organizowany przez stowarzyszenie Amcars Leszno, potrwa od godziny 17:00 do 20:00.
Komentarze (0)