Reklama

Seniorzy do zabawy! Na sylwestrową domówkę zaprasza DJ WIKA. To już dziś!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Seniorzy do zabawy! Na sylwestrową domówkę zaprasza DJ WIKA. To już dziś! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Dziś sylwester (nie tylko) dla seniorów, na który zaprasza Wirginia Szmyt, znana jak DJ Wika. To najstarsza i najbardziej popularna didżejka w Polsce, która nie ma czasu na starość.

Bycie seniorem jest jednym z piękniejszych okresów życia popularnej DJ-ki.

- Zauroczenia, miłości i atrakcyjność fizyczną mamy za sobą. To niezaprzeczalny fakt. Ja staram się za tym jednak nie tęsknić, ale szukać uroków obecnego wieku - mówi DJ Wika.

Dziś serdecznie i gorąco zaprasza seniorów na Sylwestrową Domówkę, czyli potańcówkę on-line. Początek wyjątkowej zabawy z DJ Wiką oraz Głosem Seniora 31 grudnia o godz. 23.00.

Przed laty pedagog w ośrodkach dla trudnej młodzieży. Działaczka społeczna zaangażowana w sprawy seniorów. Inspiruje i łamie stereotypy. Dziś - jako Ambasadorka Głosu Seniora - weźmie udział w sylwestrowej domówce on-line. Najstarsza, najbardziej znana didżejka w Polsce w sylwestrowy wieczór zadba o oprawę muzyczną zabawy. W taneczny nastrój uczestników wprowadzi Hanna Piekarska - koordynator kampanii Stylowi Seniorzy organizowanej przez Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora. 

Jak podkreśla dr Krzysztof Czarnobilski - geriatra, dyrektor ds. lecznictwa w Szpitalu MSWiA w Krakowie oraz Przewodniczący Rady Programowej Głosu Seniora:

„Izolacja, lęk i stres mogą być dla seniorów o wiele groźniejsze od wirusa. Z tego powodu musimy wspólnie zrobić wszystko, aby aktywizować, edukować i wspierać seniorów. Musimy także odrywać ich od tematyki wirusa i pandemii poprzez inspirowanie i motywowanie do ruchu psychicznego i fizycznego, a także integracji i radości.”

Pandemia i wynikające z niej obostrzenia ograniczają życie towarzyskie i dobrą zabawę. Sylwestrowa Domówka z DJ Wiką i Głosem Seniora jest doskonałą okazją, aby pozwolić seniorom zapomnieć na chwilę o codziennych problemach i oddać się w muzyczno-sylwestrowo-taneczny wir zabawy! Najstarsza znana polska DJ-ka jest też działaczką społeczną, która swoją postawą zachęca seniorów do aktywnego życia, a młodych ludzi uczy szacunku do przemijania.

W Polsce jesień życia kojarzy się bardziej ze smutkiem, depresją, brakiem samodzielności, a DJ Wika emanuje radością. Na pytanie skąd w niej tyle energii i chęci do działania DJ Wika odpowiada, że to wszystko wynika z miłości do życia.

- Wielu seniorów pyta "z czego tu się cieszyć"? Ja uważam, że trzeba na życie spojrzeć w tym wieku inaczej. Mam dorosłe i samodzielne dzieci, wnuki i teraz mam czas zajmować się tylko i wyłącznie sobą, nie zaniedbując przy tym nikogo bliskiego. To jest jeden z piękniejszych okresów mojego życia. Naprawdę. Mogę teraz poświęcić cały swój czas poświęcić swojej pasji. Dbając przy tym o swoją kondycję psychofizyczną - wyznaje Wirginia Szmyt, czyli DJ Wika.

A więc NIE MOŻNA ZAPOMNIEĆ O DZISIEJSZEJ IMPREZIE ON-LINE! 31 grudnia 2021 roku o godz. 23.00 zaczyna się Sylwestrowa Domówka z DJ Wiką oraz Głosem Seniora! Udział w wydarzeniu on-line jest bezpłatny.

Sylwestrowa Domówka z DJ Wiką oraz Głosem Seniora odbędzie się

na profilu Głosu Seniora na Facebooku - https://www.facebook.com/events/700176634694322

oraz na kanale na platformie YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCOg25erZQ64Qh0T3v7QDjGQ.

 

Artykuł pochodzi z portalu gostynska.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy