Reklama

Wyjątkowy horoskop na 2022 rok

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fotolia

Wyjątkowy horoskop na 2022 rok - Zdjęcie główne

Horoskop na 2022 dla wszystkich znaków zodiaku | foto Fotolia

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kobieta i dziecko Zastanawiasz się jaki będzie rok 2022? Mamy dla Ciebie wyjątkowy horoskop przygotowany przez astrologa Macieja. Czy się sprawdzi? Opowiesz nam za rok. Tymczasem zapraszamy do przeczytania horoskopu dla kadego znaku zodiaku.

Oto horoskop na 2022 dla wszystkich znaków zodiaku.

Wyjątkowy horoskop na 2022 - BARAN (21 III - 19 IV)

Dla Ciebie to będzie bardzo interesujący okres. Od początku roku poczujesz silną energię pchającą Cię do wielkich wyzwań. Nie zmarnuj tego, bo niewykorzystane szanse nie powrócą. Najpierw dokończ wszystkie rozpoczęte sprawy, by oczyścić pole działania, a umysł uwolnić od starych nawyków i obciążeń. Rób to skutecznie, a uporasz się z zaległymi sprawami, które ciążyły Ci na sercu i krępowały ruchy. Dużym sukcesem roku 2022 będzie pozbycie się niepokojów i stresów. Z tego powodu odczujesz wielką ulgę. 

Dotychczasowe problemy odejdą w niepamięć, a z tymi, które się pojawią, poradzisz sobie bez trudu. Jednocześnie będziesz skutecznie poszukiwać nowych dla siebie perspektyw i… przygód. Fantazja często skieruje Twoje działania na pionierskie drogi i będzie kusić chęcią spróbowania swoich sił w czymś zupełnie nieznanym. Może się też zdarzyć, że z kimś słabo znanym. I tu bądź ostrożna, bo w otoczeniu pojawią się nie tylko przyjaźni ludzie. Słuchaj intuicji, ale także dopuść do głosu rozsądek. Ten pozwoli Ci szybko pomnożyć zasoby na koncie. 

Od 11 maja do 27 października Jowisz znajdzie się w Twoim znaku, a to oznaczać będzie nowe otwarcie dla sfery finansowej i osobistej. Staraj się odstawić słodycze, bo cukier nie tylko źle wpływa na zdrowie, ale i kondycję. A o formę zadbaj już o pierwszych dni roku. Może tym razem skuteczne okaże się noworoczne postanowienie o zgubieniu choćby kilku kilogramów. W tym względzie nie stawiaj poprzeczki zbyt wysoko, bo mierne skutki na początku tylko mogłyby Cię zniechęcić i przyprawić o frustracje. Nie ma co ukrywać, że młodszym osobom będzie łatwiej odliczać spadek wagi. 

27 marca Merkury wejdzie do znaku Barana i na ten czas wcześniej już zaplanuj sobie ruchy w obszarze kariery i rozwoju osobistego. Pospiesz się z decyzjami, bo ten super korzystny czas potrwa zaledwie do 1 kwietnia. Od 2 do 27 maja Baranami zawładnie Wenus. To wtedy ruszaj z własnymi inspiracjami i pomysłami twórczymi. Kreatywność nie ma granic. No i oczywiście poczujesz piękno maja, uważanego za miesiąc miłości. Każdy samotny Baran znajdzie przyjaciół i kogoś więcej. Nowe znajomości zawarte w tym okresie będą się wspaniale rozwijać i doskonale rokować na przyszłość. Korzystaj z życia (nie tylko w maju), bo tak dobry i przyjazny rok nie zdarza się często.

 

Wyjątkowy horoskop na 2022 - BYK (20 IV - 20 V)

Zapowiada się bardzo ciekawy i bogaty w wydarzenia rok. Nieraz pozytywnie Cię zaskoczy, ale Ty będziesz mogła wiele zdarzeń i ich następstwa przewidzieć - jak jasnowidz. Taka umiejętność niewątpliwie ułatwi Ci działanie. Przygotuj się na ostrą jazdę bez trzymanki, lecz z sukcesem – na mecie wyścigu będziesz pierwszy. Czymkolwiek się zajmujesz, nie bój się odpowiedzialności i władzy. 

Będziesz podejmować trafne decyzje, takie, których inni baliby się zaryzykować. Odbudujesz poczucie bezpieczeństwa ekonomicznego i społecznego. Zainwestujesz w swój rozwój i edukację. I to będzie najtrafniejsza inwestycja! Uran pobudzi Twoją intuicję i wskaże intratne cele biznesowe. Pozwoli także szybko wyjaśnić sporne sprawy i poukładać wszystko jak należy. Nauczy cierpliwości dla ludzi i pomoże zerwać kontakty z ludźmi, którym nie warto zaufać, a na ich miejsce dobierzesz sobie wartościowych współpracowników i przyjaciół. 

Do połowy czerwca możesz być spokojna o pracę i interesy, bo ciekawe propozycje posypią się hurtowo. W późniejszym okresie też sobie poradzisz, ale trzeba będzie włożyć więcej wysiłku. Lecz dla Ciebie, to przecież nie nowość! Będziesz miała okazję stanąć na wysokości zadania, bo dużo wokół Ciebie konkurentów w branży. Od Ciebie tylko zależeć będzie, czy z nimi wygrasz. Warto wysilić się, bo uwieńczeniem Twoich działań będzie awans, poprawa komfortu życia i duże pieniądze. 

Najlepszym czasem okażą się miesiące wiosenne. Później koniunktura zacznie słabnąć. Czekają Cię egzaminy, na szczęście pomyślne. W uczuciach cały rok będzie pełnia szczęścia. Zarówno w wolnych związkach, jak i zalegalizowanych, dużo radosnych, pełnych uniesień chwil. Może to dobry czas na powiększenie rodziny? 

Gwiazdy przepowiadają szczęście z posiadania rodziny. Saturn w kwadraturze umocni Twój charakter, a relacje z partnerem pomoże doprowadzić do doskonałości. Twój punkt widzenia zacznie w tych relacjach dominować, więc trzymaj swoje władcze intencje na wodzy, abyś w udanym związku „nie przegięła”. Będziesz uczestniczyć w jakichś rozgrywkach, konkursach. Jesteś gotowa na rywalizację? Życie może być lepsze od marzeń. Bądź otwarta na nowe wyzwania, odkrywcze pomysły i inicjatorskie rozwiązania. Otoczysz się gronem krewnych i wiernych przyjaciół, na których zawsze możesz polegać.

Wyjątkowy horoskop na 2022 - BLIŹNIĘTA (21 V - 20 VI)

Przed Tobą udany, choć bardzo pracowity rok. Wszystkie Bliźniaki mogą żyć pełnią życia, czerpać z niego garściami, pamiętając oczywiście, że nawet tak udanie zapowiadający się rok nie może składać się tylko z samych przyjemności. Czuwaj nad obowiązkami i rozwijaj swoją osobowość. Wykorzystaj wszystko, co Ci los ma do zaoferowania. Chcesz zostawić przeszłość za sobą, a o niektórych zdarzeniach zapomnieć? Brawo! To pomoże Ci szybko wejść na nowe ścieżki, które będą wiodły Cię do lepszego życia.

Obecnie dysponujesz większą wiedzą o sobie i wzbogaciłaś się o cenne doświadczenie. Wiesz, czego chcesz. Jaką drogę sobie obrałaś? Wystarczy wsłuchać się w ten wewnętrzny głos, który nieomylnie podpowie Ci, co i jak robić. Zazwyczaj będzie Cię wspierać silna intuicja. W pierwszej połowie roku dokończ rozpoczęte projekty i wyzbądź się zaległości. Staraj się wykorzystać maksymalnie pierwszą połowę roku, bo w drugiej planety nie będą Ci tak przychylne. 

Spowolnisz tempo działania, pojawią się sytuacje, podczas których będziesz musiała panować nad swoimi emocjami. Zapragniesz sięgać po coś nowego, a odkrywcza natura zmotywuje Cię do poszukiwań czegoś najbardziej odpowiedniego. W tym roku rozpoczniesz projekty, które zaspokoją Twoje ambicje zawodowe przez dłuższy czas. Nie musisz z niczym się spieszyć, choć terminów koniecznie przestrzegaj, podobnie dotrzymuj słowa i obietnic. 

Zamień dotychczasowe myślenie i metody działania na nowatorskie sposoby. Porzuć stereotypowe reakcje i zachowania. Zacznij żyć tak, jak dyktuje Ci sumienie i intuicja. Uwolnisz się od starych układów, zerwiesz z tym, co Cię ograniczało, bo czas na nowe otwarcie w ważnym aspekcie Twojego życia. Pewna swoich racji, z uporem i determinacją będziesz walczyła o swoje i zazwyczaj wygrasz! Rozwiniesz swój intelekt i pomysłowość, zdobędziesz więcej odwagi i pewności siebie. Twój profesjonalizm i dokładność nieraz będą sprawiały Ci kłopot, bo dostrzeżesz każdą niedoróbkę w cudzej pracy i będziesz korygowała błędy innych. 

Wyjątkowy horoskop na 2022 - RAK (21 VI - 22 VII)

Przed Tobą rok wewnętrznych przemian, dojrzewania do ważnych decyzji życiowych. Nie powinno zabraknąć Ci energii i zapału do wielkich dzieł. Twoje sukcesy zależą od dobrej organizacji. Wyzwolisz się od swoich słabości i wygrasz walkę z nałogami. Wówczas poczujesz, że masz więcej energii i odzyskasz zapał do aktywności społecznej. Nie zostawiaj istotnych spraw na ostatnią chwilę i bądź punktualna. 

Przestrzegaj przepisów i ogólnie przyjętych zasad etyki biznesu. Otaczaj się kompetentnymi, zaufanymi współpracownikami i kontrahentami. To będą współtwórcy Twoich sukcesów. W drugiej połowie roku podejmiesz wiele energicznych przedsięwzięć, które zaowocują korzyściami materialnymi. Radość z osiągnięć będzie Cię mobilizowała do podejmowania się kolejnych projektów. Nie mniej ucieszy Cię uznanie otoczenia. W firmie dostaniesz lepsze stanowisko albo z odwagą zajmiesz się własną działalnością gospodarczą. Otoczenie będzie Ci niesłychanie sprzyjało. Twoje sprawy zaczną posuwać się naprzód w zaskakującym tempie. 

Planety będą sprzyjać osobom pracowitym i obowiązkowym. Dodadzą Ci odwagi i optymizmu. Wiele Raków rozpocznie nowy etap rozwoju zawodowego i osobowościowego. Staraj się zasłużyć na opinię człowieka wiarygodnego i godnego zaufania. W sferze finansowej postanowisz oszczędzać. Ciekawe, jaki cel sobie obierzesz?

Czasem mogą występować zaburzenia w relacjach międzyludzkich. Twoja wrażliwa osobowość niejednokrotnie będzie wystawiona na próbę. Pamiętaj! Jesteś silna i potrafisz pokonać każdego, kto stanie Ci na drodze. Oczywiście, w uczciwej rozgrywce. Poprawne kontakty z otoczeniem, szczególnie z bliskimi osobami, buduj na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu. Przyjazne Ci planety będą sprawowały pieczę nad realizacją Twoich planów osobistych. 

Dużo szczęścia będziesz miała w tym roku w miłości. Będziesz miał mnóstwo okazji do poznania interesujących, znaczących ludzi. Możliwe uwieńczenie uczuć związkiem małżeńskim. Wrzesień i październik to optymalna pora na ustabilizowanie się. Stałe związki będą przeżywały swój renesans. Możecie liczyć na małą niespodziankę losu. Człowiek wart jest tyle, ile dobrego zrobi dla innych i jeszcze dużo, dużo więcej.

Wyjątkowy horoskop na 2022 - LEW (23 VII - 22 VIII)

W sumie zapowiada się rok dużo lepszy od poprzedniego. Wymagania też stawia przed Tobą większe, szczególnie jeśli chodzi o obowiązki związane z pracą i nauką. Musisz działać nader rozmyślnie i wręcz ze wzorową organizacją. Swojemu zaangażowaniu będziesz zawdzięczać powodzenie w interesach i finansach, co przyniesie Ci dużo radości. Cały rok przeżyjesz dynamicznie. Na nudę nie będziesz miała zupełnie czasu. 

Pierwsze miesiące roku trochę słabsze pod względem pomyślności w interesach. Twój refleks może okazać się zawodny i dobrze byłoby, gdybyś wtedy swoje działania ściśle połączyła z kimś, do kogo masz całkowite zaufanie i jesteś przekonany, że o Wasze wspólne interesy będzie dbał nie gorzej niż o swoje własne. Możesz liczyć szczególnie na kogoś spod znaku Barana lub Raka. 

Od 11 maja Jowisz zmieni wszystko na lepsze i przewiduje poprawę koniunktury w interesach połączoną ze wzrostem energii. Możliwe, że obejmiesz jakąś ważną funkcję. O ile w pierwszej połowie roku będziesz miała dużo pracy, to w drugiej głównie będziesz zbierała jej plony. Od czerwca spokojniej, będziesz mogła złapać oddech i odpocząć. 

Jesień pod znakiem nauki. Rozpoczniesz studia lub będziesz dokształcał się na kursach. Jeśli nie masz jeszcze prawa jazdy, to właśnie wtedy zgłoś się na kurs, bo uda Ci się zdać za pierwszym podejściem. Rządzi Tobą Wenus - planeta odpowiedzialna za harmonię, ale możesz mieć kłopoty z dyplomacją i opanowaniem, bo Uran będzie mącił Twoje sprawy życiowe. 

Nie działaj nigdy pod wpływem impulsu. Nie podejmuj ważnych decyzji bez ich przemyślenia i przedyskutowania z kimś, kto ma bardziej wyostrzone spojrzenie na dane sprawy. Odczekaj, prześpij się z problemem. Nazajutrz spojrzysz świeżym okiem, a być może sam się rozwiąże. 

W sferze prywatnej zadbasz o wspólne szczęście, poczujesz się kochana i doceniana. Najpomyślniejszy czas na miłość Wenus przewiduje w okresie 11 sierpnia do 4 września. To doskonały moment na oświadczyny, ślub i decyzje o potomstwie. Ponadto z powodzeniem zajmiesz się swoim hobby i rozwiniesz swoje pasje. Nie omieszkaj pokazać światu, co potrafisz. Spotkasz się z podziwem, a wielu zamówi Twoje dzieła i… zapłaci za nie.

Wyjątkowy horoskop na 2022 - PANNA (23 VIII - 22 IX)

Rozpoczyna się dla Ciebie wspaniały czas przemian, rozwoju, odkrywania nowych wartości. Rok 2022 dla wielu Panien będzie przełomowy i wiele może zmienić w Twoim życiu. Postaw na aktywność i kreatywność. Wygrać możesz wiele, a tyle samo (albo i więcej) stracić, nie przystępując w ogóle do gry. 

Już w pierwszych miesiącach roku zaznaczy się wpływ Jowisza. Nadarzy się wiele okazji do zarobkowania i powiększysz zasoby na koncie. Wpłyną też niespodziewanie dochody z innych źródeł, np. darowizny. Jednak nie każda z tych propozycji będzie warta Twojego zainteresowania. Będziesz musiała dokonywać wyborów, oby okazały się najtrafniejszymi. 

Na płaszczyźnie zawodowej zabłyśniesz kompetencjami, roztropnością i mądrością życiową. Poprawisz swój wizerunek i odzyskasz większą kontrolę nad swoim życiem. Uran pomoże zmienić złe nawyki i wzmocnić siły witalne. Do połowy roku będziesz bardzo zajęta, ale i sukcesów odniesiesz co niemiara. Gwiazdy będą sprawowały nad Tobą pieczę. Staniesz się symbolem stabilności, ładu i trwałości. Pomogą Ci też w szlifowaniu charakteru i będą wspierać odporność psychiczną dbając o komfort. 

Pomimo nawału pracy w Twoim życiu duchowym nastąpi intensywny rozwój. To tylko dowód na to, że będziesz żyła pełnią życia - nie tylko pracą, ale i tym, czego Twoja duchowość potrzebuje. Znajdziesz radę na ewentualne dolegliwości zdrowotne i odzyskasz optymizm życiowy. Sporo czasu poświęcisz na rozrywkę, głównie umysłową. 

W sprawach sercowych całkiem prawdopodobne, że zakochasz się - namiętnie i ze wzajemnością. Amor rozsyłając swoje strzały nie będzie zważał, czy jesteś po ślubie, czy nie. Rozgrzeje serca wszystkich. Nawet Panny w stałych związkach przeżyją renesans uczuć. Osoby samotne będą miały niezwykłe powodzenie w pierwszej połowie roku, ale także we wrześniu. Odniesiesz sukcesy osobiste. 

W swoim środowisku zyskasz uznanie i popularność. Rozszerzysz swoje oddziaływanie przy pomocy komunikatorów medialnych. W dobie restrykcji sanitarnych to powszechna i bezpieczna forma komunikacji między ludźmi. Odświeżysz dawne znajomości i zdobędziesz nowych przyjaciół. Wielu będzie zabiegać o bliską znajomość z Tobą.

Wyjątkowy horoskop na 2022 - WAGA (23 IX - 22 X)

Wkraczasz w Nowy Rok pełna nadziei i zapału do działania. To będzie udany rok, zasobny w pozytywne zbiegi okoliczności. Otrzymasz niesamowite szanse, które wzbogacą Cię materialnie i duchowo. Jedna uwaga: w drugiej połowie roku bądź ostrożna, nie ufaj pośrednikom, bo ktoś będzie chciał zrobić karierę Twoim kosztem.

Pod koniec roku Twoja kariera nabierze przyspieszenia. Zwrócisz uwagę kogoś znaczącego, kto wpłynie na nobilitację Twojej osoby. Rozpoczniesz go czasem zmagań z trudnościami - na szczęście krótkim. Wiele będzie zależało od Ciebie jak potoczą się najważniejsze dla Ciebie kwestie. Czy potrafisz wykorzystać z największym dla siebie pożytkiem możliwości, jakie los Ci przyniesie? Intuicja wskaże Ci drogę do sukcesów, a życzliwi Ci ludzie wesprą wszelką pomocą. Przybędzie Ci nowych obowiązków, ale to też będzie okazja sprawdzenia się na polu zawodowym. Premie, awanse -wszystko masz w zasięgu swoich możliwości. Saturn sprawi, że odpowiedzialność za ważne projekty spadnie zawsze na Ciebie.

Wyznaczysz sobie cele, które dla innych byłyby nie do osiągnięcia. Do sukcesów będziesz dążyć z całą swoją mocą i ze wszystkich sił. I choć czekają Cię spore obciążenia, stresy i zmęczenie, to nie zabraknie Ci energii i zapału do walki. Z ochotą zabierzesz się za to, co już zbyt długo leżało odłogiem. Możesz być pewna, że nie zostanie Ci to zapomniane. To będzie udany rok pod względem finansowym. Wagi nie mogą żyć samą pracą. Pozostaje ukochana przez Ciebie rodzina, która w tym roku będzie odgrywać jeszcze bardziej znaczącą rolę.

Unikaj sytuacji sprzyjających jakimkolwiek sporom, bo możesz z trudem powstrzymać nerwy i z małej chmury będzie duży deszcz. Okres kanikuły letniej znacznie spokojniejszy, pomyślniejszy i z pewnością spędzisz go z rodziną. Zaszalejesz wtedy z wydatkami, a będziesz mogła sobie na to pozwolić, bo już są obiecujące perspektywy na niespodziewane pieniądze. Ten rok może być dla Ciebie pasmem zwycięstw, których nie odniesiesz, jeśli nie staniesz do walki. W nagrodę wybierzesz się w podróż, na którą od dawna czekałaś. Spodziewaj się więcej imprez, na których będziesz miała okazję zabłyszczeć. Samotne Wagi nie utrzymają swego statusu zbyt długo, chyba że są zatwardziałymi singlami.

Wyjątkowy horoskop na 2022- SKORPION (23 X - 21 XI)

Czeka Cię rok bogaty w wydarzenia i działania pomnażające Twoje dobra i wzbogacające ducha. Wyzwolisz się spod negatywnych wpływów ludzi, którzy nie zasługują na Ciebie jako przyjaciela czy współpracownika. Niezdrowe rywalizacje porzucisz dla życzliwej współpracy. Trudne znajomości zamienisz na przyjaźń z lepszymi ludźmi albo ostatecznie na samotność. Nie pozwól, aby Ci doskwierała. 

Bądź otwarta na świat i otoczenie, pełen empatii, ale też asertywności. Miej na uwadze, że zawsze cenisz sobie niezależność i swobodę w podejmowaniu decyzji życiowych czy stylu życia. Uran pomoże Ci pozbyć się ograniczeń, a Jowisz doda odwagi i śmiałości. 

Nie obawiaj się zmian, bo wyjdą Ci na dobre. Zacznij rok po swojemu, z przytupem! Po problemach finansowych, z jakimi będziesz borykała się u progu nowego roku, nastąpi szybka poprawa stanu materialnego i to nie tylko finansowego. Będziesz mogła wreszcie uregulować wszystkie zobowiązania, poszaleć z zakupami a nawet coś niecoś zainwestujesz. Dzięki temu poczujesz przypływ energii, sił i entuzjazmu. 

Wiosna dla Ciebie będzie zdecydowanie pod znakiem pracy i wydatków. Od połowy marca do połowy czerwca czeka Cię najwięcej zajęć i bez wewnętrznej mobilizacji po prostu nie dasz sobie rady. Weź to pod uwagę już teraz, bo lubisz czynić plany na przyszłość. Nie dokładaj sobie dodatkowych obowiązków, bo i tak masz ich wiele. Lepsze efekty osiągniesz w nadchodzącym roku na innych płaszczyznach życia. Mądrość życiową podobnie jak góry, zdobywa się w mozolnym trudzie.

W uczuciach spokojnie. Neptun obdarzy Cię wyjątkową intuicją, dzięki której będziesz lepiej kierował swoimi sprawami. Ta cecha pomoże Ci nie tylko prowadzić interesy, ale również okaże się niezawodna w uczuciach. Dla osób samotnych szansa na stabilizację w lipcu. Łatwość nawiązywania kontaktów umożliwi Ci poznanie kilku interesujących osób i zawiążesz przyjaźnie na długie lata. 

Szansa dla samotnych, że ułożą sobie życie we dwoje. Pozostali być może będą organizować przyjęcie weselne dla kogoś z bliskiej rodziny. Staraj się utrzymywać choćby poprawne relacje zawodowe i jak najcieplejsze rodzinne. Chcesz być lubiana, najpierw sam pokochaj ludzi.

Wyjątkowy horoskop na 2022 - STRZELEC (22 XI - 21 XII)

Jowisz - największa planeta Układu Słonecznego - symbolizuje ekspansję, pomyślność i szczęście. Dla Ciebie będzie niezwykłym przewodnikiem i nauczycielem. Możesz optymistycznie wkroczyć w 2022 rok, bo już od pierwszych dni stycznia zaznaczy się jego opieka. Będzie przewodził Twoim poczynaniom prowadzącym ku wzbogaceniu i obfitości. 

Z wielką śmiałością będziesz przecierała szlaki ku karierze i zabiegała o dobra materialne. Będziesz mógła snuć śmiałe plany w różnych sferach życia. Jeśli odwołasz się do intuicji i umiejętnie wykorzystasz korzystne emanacje, szybko osiągniesz więcej niż sobie zakładałaś. Będziesz miała dobrą rękę do pieniędzy i osiągniesz powodzenie nawet w najtrudniejszych sprawach. 

Uwaga! Na początku roku ktoś może wycofać się ze złożonych zawodowych lub finansowych obietnic. Mimo to nie rezygnuj ze swoich planów i poszukaj innych sprzymierzeńców. Najszczęśliwszy okres dla kariery i spraw materialnych - od 17 listopada do 5 grudnia. Pieniędzy nie powinno Ci brakować, nie będziesz musiała ograniczać wydatków, a mając smykałkę do interesów i dobrą intuicję wykorzystasz niejedną okazję do korzystnego zainwestowania i lokaty. 

Zalecana jest duża ostrożność przy zawieraniu nowych znajomości, bo raczej w tym roku nie znajdziesz swego ideału. Poważne decyzje dotyczące wyboru życiowego partnera odłóż na później. Szczęśliwi Ci, którzy już go poznali, bo takie związki będą rozwijały się w zgodzie i aurze gorących uczuć. W konfliktowych sytuacjach to Ty będziesz wyrozumiała dla partnera i jego humorów, ale jak to się mówi: mądrzejszy ustępuje. Wreszcie znajdziesz czas dla domu i rodziny, która w każdej sytuacji ma do Ciebie zaufanie, a w razie potrzeby okaże Ci wsparcie. W domu spokój i zadowolenie. 

Samotne osoby będą flirtować, lecz wykluczone romanse w pracy. Twoje serce niczym egzotyczny kwiat zakwitnie pełnią barw i aromatów najgorętszych uczuć. To ważny czas dla umacniania ważnych dla Ciebie relacji poza partnerskich. Większą rolę będziesz przywiązywała do własnego wyglądu i postarasz się zrzucić zbędne kilogramy. Jest szansa, że odzyskasz utraconą formę, odbudujesz kondycję i odzyskasz sprawność. Ze sprzyjających Ci znaków najbardziej odczujesz wsparcie Barana i Ryb. Natomiast Koziorożec może być krytyczny wobec Ciebie, więc staraj się nie nadepnąć mu na odcisk. Łap swoje szczęście szczególnie pod koniec roku, kiedy Słońce wejdzie do Twojego znaku.

Wyjątkowy horoskop na 2022 - KOZIOROŻEC (22 XII - 19 I)

Nowy rok Koziorożcom wyznacza konkretne cele: lepsza praca, szczęśliwa rodzina, więcej pieniędzy.

W 2022 roku będziesz wyjątkowo aktywna, skuteczna i szybka. W pracy awansujesz, dostaniesz duużą podwyżkę i umocnisz swoją pozycję zawodową. Jeśli karierę zawodową masz już za sobą, to staniesz się autorytetem. Sprawdzisz się jako mądra i skuteczna liderka, umiejąca zadowolić oczekiwania każdego z członków grupy. Wspaniale sprawdzisz się w roli negocjatora, a nawet mediatora. Może zostaniesz sędzią pokoju? 

To świetny rok pod względem materialnym. Pierwszy kwartał pozwoli Ci na uregulowanie długów z poprzedniego roku. Twoje wpływy finansowe w tym okresie pozwolą Ci na spłacenie zaciągniętego kredytu (nawet we frankach). Możliwe, że odłożysz na ciekawą podróż, taką, która zostaje w pamięci na całe życie. Zaczniesz odkrywać świat, ludzi, a może odkryjesz siebie samą na nowo? Wszak podróże kształcą, wzbogacają, ale pozwalają inaczej spojrzeć na życie ludzi. 

Twoje świeże spojrzenie zweryfikuje Twoje plany. Odniesiesz w nich osobiste zwycięstwo, bo większość osiągnięć będziesz zawdzięczała własnej pracy. Pamiętaj, że zwycięzcą zostaje nie ten, kto oddaje ostatni cios w walce, lecz ten, kto wie jak z odniesionego zwycięstwa skorzystać. Twoją zasługą będzie zapewnienie dobrobytu bliskim osobom oraz zaspokojenie własnych potrzeb i oczekiwań. 

Pod koniec tego roku nie będziesz tą samą osobą. Staniesz się bogatsza (duchowo i materialnie), piękniejsza i szczęśliwsza pod każdym względem. Również w miłości będzie dopisywało Ci powodzenie. Dużo nowych znajomości będzie stwarzało okazje do spotkanie tej jedynej osoby na całe życie. Korzystaj więc z okazji, bo nie każdego i nie zawsze planety tak rozpieszczają. 

W drugiej połowie roku będziesz hojna dla innych, będziesz interesowała się sprawami innych ludzi. Przy każdej okazji będziesz spieszyła ludziom na pomoc, co przyniesie Ci ogromne zadowolenie. Nieraz już udowadniałaś, że dla słusznych idei czy w obronie potrzebujących potrafisz stanąć ponad wszystko. Niewątpliwie w tym roku będziesz miała okazje, by te zachowania i reakcje powtórzyć. Zyskasz szacunek otoczenia, a sama satysfakcję i zapas dobroci od innych. 

Pamiętaj! Dobra karma zawsze wraca. I do Ciebie powróci!

Wyjątkowy horoskop na 2022 - WODNIK (20 I - 18 II)

Rok przebogaty w wydarzenia. Pierwszy kwartał jeszcze w miarę spokojny. Zajmiesz się swoimi obowiązkami z dużym sukcesem. Może uda Ci się zabłysnąć talentem, bo planety będzie Cię ściągały na ziemię, ale wprowadzą w Twoje działania ład i trwałość. Ten rok sprzyja poszukiwaniom dobrych dróg rozwoju, korzystnym posunięciom zawodowym i rozwijaniu talentów. Bardziej otwórz się na świat, zweryfikuj swoje cele, sięgnij po nowe, z wyższej półki. 

Otoczenie dostarczy Ci wiele inspiracji do podjęcia różnych samodzielnych inicjatyw. Skoncentrujesz się na ważnych przedsięwzięciach. W sferze materialnej Jowisz otworzy nowy rozdział w Twojej karierze. Jeśli się przyłożysz, będziesz miała szansę zarobić niemałe pieniądze. Trzeba będzie zaangażować się i wiele pracować, toteż czasami, (a może często) będziesz czuła się przemęczona. Staraj się wzmocnić swój organizm racjonalnym trybem życia, uprawianiem sportu i zbilansowaną dietą. 

To doskonały czas na wprowadzanie zmian. Podejmiesz nawet rewolucyjne decyzje, byle doprowadzić do fantastycznych osiągnięć i możesz śmiało plany realizować, bo Twoje poczynania materialne będzie wspierał także Merkury (szczególnie od 2 do 25 stycznia oraz 14 lutego – 9 marca). Od 6 marca do 4 kwietnia Wenus znajdzie się w Twoim znaku i będziesz wtedy odczuwała jej opiekę w sferze osobistej. Za sprawą obu tych planet będziesz mogła mówić o prawdziwym szczęściu w życiu. Okazja będzie gonić okazję, a tylko od Ciebie zależy, co wybierzesz i jak wykorzystasz: interesujące znajomości, tłum wielbicielek, uznanie i gratyfikacje. 

Osiągniesz powodzenie, o jakim nawet nie śniłaś! Najbardziej sprzyjające Ci znaki to Bliźnięta i Waga. Te pierwsze odmienią Twoje życie i zabiorą w podróż marzeń (może być poślubna), a Wagi w razie potrzeby wyciągną z konfliktowych sytuacji i pomogą poprawić relacje z otoczeniem. Wreszcie poczujesz się z siebie dumna, a Twoja postawa może być wzorem dla innych aktywnych ludzi. W ostatnim kwartale roku będziesz mogła żyć spokojniej i pławić się w luksusie. Będzie Cię na to stać. 

Szczególnie osobom urodzonym w styczniu powiedzie się tak, że może Was przyprawić o zawrót głowy, więc uważajcie!

Wyjątkowy horoskop na 2022  - RYBY (19 II - 20 III)

Zapowiada się przełomowy rok pod względem formowania Twojej filozofii życiowej i kształtowania osobowości. Rok kuszenia i wystawiania Cię na próby. Wiele razy będziesz zmuszona dokonywać wyborów, ale nie będą to trudne do podjęcia decyzje, takie, od których wszystko zależy. Można je określić jako wybieranie pomiędzy dobrym a jeszcze lepszym. Czy to więc nie fantastyczne? 

Świat przed Tobą będzie stał otworem, a Ty będziesz korzystała z jego uroków. Długie podróże, zwiedzanie świata, nowe znajomości... Należałoby Ci życzyć dużo zdrowia, o które sama postaraj się zadbać. Potrzeba wiele sił i wytrwałości, by to wszystko poukładać jak należy. Wiele spraw uda Ci się załatwić według własnej koncepcji. Najpomyślniejsze miesiące dla interesów - od stycznia do kwietnia. Jeśli okażesz się pracowita i pełna zaangażowania, to możesz liczyć na awans i podwyżkę. Nabierzesz większej pewności i wiary w siebie. Doprowadzisz do skutku pewną inwestycję, o której skrycie marzysz. 

Bądź otwarta na pozytywne emocje i na ludzi, szczególnie tych, którzy swoją radą i pomocą potrafią zmobilizować Cię do większej aktywności oraz poprawiają Ci nastrój. Niebawem urządzisz sobie wygodne mieszkanie, ale komfort psychiczny zapewnią Ci prawdziwi przyjaciele. To jest ten luksus, którego człowiek sam sobie nie zapewni. Ty na niego zasłużyłaś! Nie żałuj sobie na podróże i realizację swoich zainteresowań. Należy Ci się odrobina luksusu. 

Od 5 kwietnia do 1 maja Wenus odwiedzi Twój znak i obdarzy inicjatywą i umiejętnością nawiązywania kontaktów towarzyskich. Samotne Ryby mogą być pewne, że wakacyjny romans przyniesie dużo radości, a możliwe, że partnera na całe życie. Jesienią planety przewidują dużo zabiegów powiązanych z weselem - Twoim własnym lub krewnego. Będziesz się bawić i cieszyć z sukcesów w różnych dziedzinach. Będziesz mogła do woli korzystać z uroków życia i czerpać przyjemności z nadarzających się okazji. Dla wielu staniesz się ulubionym kompanem do biesiadowania. Pieniędzy Ci nie zabraknie, ale zdobywaj je uczciwie i korzystaj z życia. Iść na całość to fantastyczna frajda, a na pół całości - to tylko pół frajdy.

Która z Was jest zadowolony z horoskopu i chciałaby żeby się sprawdziłao? Piszcie w komentarzach

Artykuł pochodzi z portalu magazynona.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy