Reklama

Zabezpieczono ponad 2,5 kg amfetaminy. Produkowali ją na posesji

Opublikowano:
Autor:

Zabezpieczono ponad 2,5 kg amfetaminy. Produkowali ją na posesji  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Kępnie. Zabezpieczono ponad 2,5 kg amfetaminy o wartości co najmniej 80.000 zł. Narkotyki produkowali na posesji.

 

 

 

Funkcjonariusze policji zespołu do walki z przestępczością narkotykową uzyskali informację o produkcji amfetaminy na terenie jednej z posesji w gminie Baranów (powiat kępiński).

We wtorek (20 października) w godzinach wieczornych mundurowi weszli na teren wspomnianej posesji i zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Baranów. Na posesji znaleziono prawie 840 gram amfetaminy oraz półprodukty służące do jej produkcji.

 

 

- Niemal w tym samym czasie, kolejna grupa policjantów, w na jednej z ulicy w Baranowie, zatrzymała drugiego ze sprawców– 29-letniego mieszkańca Baranowa. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony działaniem i ustaleniami policjantów, którzy w jego samochodzie odnaleźli blisko 100 gram amfetaminy - informuje oficer prasowy ze KPP w Kępnie.

 

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Podczas procesu, policjanci dowiedzieli się, że zatrzymani kolejną dużą partię nielegalnych substancji ukryli w jeszcze jednym miejscu. W wyniku przeszukania zabezpieczono 1700 gram amfetaminy w proszku oraz prawie pół litra „płynnej amfetaminy, dzięki której można uzyskać co najmniej 600 gram wysokiej jakości narkotyku.

 

Wobec zatrzymanych sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Sprawa ma charakter rozwojowy, a policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE