Reklama

Wywalczyli podwyżki dla pracowników. Porozumienie po trzech miesiącach

Opublikowano:
Autor:

Wywalczyli podwyżki dla pracowników. Porozumienie po trzech miesiącach  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Poznań. Negocjacje. Podwyżki dla pracowników. Volkswagen Poznań. Związki zawodowe. Solidarność. Wielkopolska

 

 

4 grudnia 2017 roku zostało zawarte porozumienie między Volkswagen Poznań, a Związkiem Zawodowym "Solidarność" w zakresie warunków płacowych.

 

Negocjacje trwały 3 miesiące i zakończyły się następującymi ustaleniami:

Pracownicy w VW Poznań otrzymają podwyżkę płacy zasadniczej o ponad 1000 zł. Podwyżka ta zostanie wprowadzona etapami od stycznia 2018, a końcowa wartość będzie osiągnięta po 25 miesiącach. Nowa premia indywidualna wzrasta o 60 procent, do 200 złotych miesięcznie. Dodatkowo utrzymano także bonus wakacyjny i bonus świąteczny.

 

Dodatkowo z okazji jubileuszu 25-lecia Volkswagen Poznań, przyznano specjalny bonus w wysokości 6500 złotych dla wszystkich pracowników, z conajmniej rocznym stażem.

 

 

 Po 3 miesiącach negocjacji udało nam się zawrzeć porozumienie w zakresie warunków płacowych w Volkswagen Poznań, które z naszej strony jest możliwe do zaakceptowania pod względem ekonomicznym i bezpieczne w dłuższym okresie planowania - podkreśla Jens Ocksen, prezes Zarządu Volkswagen Poznań.

 

 

Volkswagen Poznań w swoich czterech zakładach w Poznaniu, Swarzędzu i Wrześni zatrudnia ponad 10 tysięcy pracowników. Przez prawie 25 lat w zakładach Volkswagen Poznań powstało blisko 3 miliony pojazdów, które trafiają do odbiorców na całym świecie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE