Reklama

Wygrali Jarocin zagrają na dachu. Rock&roll na Iglicy!

Opublikowano: pt, 18 maj 2018 13:40
Autor:

Wygrali Jarocin zagrają na dachu. Rock&roll na Iglicy!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Po raz pierwszy w historii na targowej Iglicy odbędzie się koncert. I to nie byle jaki, w samym sercu Międzynarodowych Targów Poznańskich wystąpią bowiem laureaci najstarszego polskiego festiwalu rockowego Jarocin Festiwal - zapowiada organizator i zaprasza. Startujemy w piątek, 18 maja o 16:00. Nie może Was tutaj zabraknąć!

 

Co łączy poznańską Iglicę, Pyrkon i Jarocin Festiwal? Niepowtarzalność i prawdziwy rock&roll! Dlatego już jutro o 16:00 na dachu budynku zagrają na żywo artyści z Decadent Fun Club, którzy mimo młodego wieku, zdołali już nieźle namieszać na polskiej scenie muzycznej.

 

DFC mogą pochwalić się serią udanych koncertów m.in. w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, podczas benefitu na Paradę Równości w Warszawie, Spring Break Festival w Poznaniu, Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24 oraz pierwszym zagranicznym koncertem na Pop-Kultur Festival w Berlinie. Jako zwycięzcy jarocińskich Rytmów Młodych jesienią 2017 roku zagrali u boku Krzysztofa Zalewskiego podczas trasy „Złoto”.

 

Wyjątkowy koncert zainauguruje współpracę legendarnego polskiego festiwalu muzycznego
i największego europejskiego festiwalu fantastyki Pyrkon, w ramach której oba wydarzenia zyskały rockandrollową nutę i sporą dawkę magii.

Iglica MTP

Piątek, 18 maja, godzina 16:00

LIVE

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE