Reklama

Włamał się do mieszkania i zaatakował parę młotkiem. Policja zatrzymała agresora. Grozi mu dożywocie

Opublikowano:
Autor:

Włamał się do mieszkania i zaatakował parę młotkiem. Policja zatrzymała agresora. Grozi mu dożywocie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Ofiary napaści z młotkiem cudem unikneły śmierci. Agresora zatrzymano. 48-atkowi grozi dożywocie. 

 

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w Jarocinie. Policja początkowo nie informowała o przebiegu zdarzenia i poczynionych ustaleniach.

- Jak ustalili mundurowi, którzy zostali wezwani na interwencję, mężczyzna po wyważeniu drzwi od mieszkania wszedł do jego wnętrza i tam młotkiem zaatakował znajdujących się w nim kobietę i mężczyznę. 48-latek zadał swoim ofiarom po kilka ciosów młotkiem - informuje mł. asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

- Po przybyciu na miejsce policjanci zastali napastnika przed drzwiami mieszkania. Wewnątrz znaleźli dwie osoby z widocznymi obrażeniami głowy. Na miejsce natychmiast wezwali zespół pogotowia ratunkowego. Pokrzywdzeni w wyniku odniesionych obrażeń, w ciężkim stanie, trafili do szpitala - informuje policja.

 

Sprawę przejął wydział dochodzeniowo-śledczy jarocińskiej komendy. Jak informuje rzecznik, zgromadzony materiał nie budził wątpliwości, że zatrzymany 48-letni mieszkaniec gminy Jarocin działał z zamiarem zabójstwa. Nie wiadomo na jakim tle doszło do konfliktu między sprawcą a ofiarami.

 

Na podstawie zebranych dowodów Prokuratura Rejonowa w Jarocinie zarzuciła zatrzymanemu mężczyźnie usiłowanie zabójstwa. Sąd na wniosek prokuratury aresztował 48-latka na okres trzech miesięcy.

Rzecznik policji przypomina, że za to przestępstwo, którego dopuścił się podejrzany, grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE