Reklama

Wjechał w płot i narobił strat na 10 tys. zł. Trwają poszukiwania sprawcy [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Wjechał w płot i narobił strat na 10 tys. zł. Trwają poszukiwania sprawcy [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Sobiałkowo (powiat rawicki). W nocy między godziną 24.00 a 7.30 nieznany sprawca wjechał samochodem w przydrożny płot. Właściciele szacują straty na około 10.000 zł.

 

 

 

- Właścicielka posesji uszkodzenia zauważyła dziś rano. W ogrodzie znajdowały się częscie auta. Na miejscu trwają jeszcze oględziny, które mają nam pomóc w znalezieniu sprawcy - informuje asp. sztab. Tomasz Duszak.

 

W ogrodzie znaleziono części od srebrnego pojazdu, prawdopodobnie dostawczego. - Po śladach widać, że sprawca uciekał główną drogą w kierunku Miejskiej Górki i skręcił w ulicę ks. Walkowiaka - za marketem Dino w prawo. Na rondzie ślad oleju się urywa. Szukamy też osób lub firm, które mają na tym odcinku zamontowane kamery i mogły zarejestrować to auto. Niestety nasze nie "ściągnęły" tego zdarzenia. Ktokolwiek coś wie lub słyszał prosimy o kontakt. Za wskazanie właściwego sprawcy przewidziana jest nagroda. Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na ten temat prosimy o kontakt z policją lub z nami pod numerem telefonu 695914878 - mówi Adriana Janowicz, właścicielka posesji.

 

 

Opłotowanie składało się z ręcznie kutych elementów, a murki były wykonane z klinkieru. Jak informuje właścicielka, trwa jego wycena, ale wstępnie oszacowano straty na około 10.000 zł. 

Zdjęcia udostępnili właściciele posesji w Sobiałkowie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE