Reklama

Wężykiem jechał obwodnicą. W samochodzie znaleziono amfetaminę

Opublikowano:
Autor:

Wężykiem jechał obwodnicą. W samochodzie znaleziono amfetaminę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Na obwodnicy miasta zatrzymano kierowcę, który stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

 

 

W nocy 14 września oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie otrzymał informację, że obwodnicą pomiędzy Jarocinem a Mieszkowem jedzie kierowca, który może być pod wpływem alkoholu - poinformował portal jarocinska.pl. 

 

Z relacji zgłaszającego wynikało, że prowadzący Audi A3 porusza się zygzakiem i odbija się o barierki energochłonne. Pojazdem kierował 37-letni mieszkaniec gminy Jarocin. Policjanci w aucie znaleźli amfetaminę. Mężczyźnie zatrzymano uprawniania do kierowania.

 

 

Usłyszał zarzut kierowania samochodem pod wpływem środków odurzających. Nie przyznał się do winy.

 

Za kierowanie pojazdami mechanicznymi pod wpływem środków odurzających grozi taka sama kara jak za jazdę nietrzeźwości. Mężczyzna może stracić uprawnienia do kierowania pojazdami na 3 lata. Grozi mu też kara więzienia do 2 lat.

 

 


- Podziękowania należą się także wszystkim tym, którzy widząc niepokojące zachowania innych kierowców na drogach, bądź wiedząc, że za kierownica jakiegoś pojazdu siedzi osoba będąca pod wpływem alkoholu lub środków odurzających – nie pozostają obojętni. Każda taka informacja przekazana Policji jest przez nas weryfikowana a dzięki temu, pijani kierowcy są eliminowani z ruchu i ponoszą konsekwencje karne za swoje naganne i nieodpowiedzialne zachowanie – podkreśla st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE