Reklama

W tym mieście za darmo wykonają Ci w domu drobne naprawy!

Opublikowano:
Autor:

W tym mieście za darmo wykonają Ci w domu drobne naprawy! - Zdjęcie główne

W Kaliszu wraca program "Złota Rączka". To bezpłatna usługa dla seniorów

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Kaliszu wraca program "Złota Rączka". To bezpłatna usługa dla seniorów. "Złota Rączka" naprawi nieszczelną baterię, zepsute klamki, zamki, wyreguluje drzwi i okna, przymocuje lustra, obrazy, karnisze, półki, udrożni zapchane odpływy, wymieni zepsute gniazdka, przepalone żarówki oraz wykona inne drobne naprawy,

Od najbliższego poniedziałku - 31 maja - w Kaliszu seniorzy ponownie będą mogli skorzystać z usług "Złotej Rączki". To specjalny program, w ramach którego najstarsi mieszkańcy mogą skorzystać z bezpłatnej usługi drobnych napraw w domu.

Kalisz. Złota Rączka dla Seniora

"Złota Rączka dla Seniora" to projekt skierowany do mieszkańców Kalisza - powyżej 60. roku życia.

- Ubiegłoroczna, pilotażowa edycja pokazała, że zainteresowanie tego rodzaju wsparciem jest bardzo duże. Z usług „Złotej Rączki” skorzystało wtedy 126 osób. Seniorzy bardzo dobrze ocenili projekt, dlatego w tym roku ponownie Miasto pomoże najstarszym kaliszanom w drobnych naprawach - mówi prezydent Krystian Kinastowski.

Jak zaznaczają władze Kalisza "Złota Rączka" naprawi nieszczelną baterię, zepsute klamki, zamki, wyreguluje drzwi i okna, przymocuje lustra, obrazy, karnisze, półki, udrożni zapchane odpływy, wymieni zepsute gniazdka, przepalone żarówki oraz wykona inne drobne naprawy, które nie wymagają natychmiastowej interwencji.

Senior nie płaci za usługę. Ponosi natomiast koszty zakupu niezbędnych do naprawy materiałów, np. klamek, zamków, żarówek itp.

Kalisz. Złota Rączka dla Seniora. Jak skorzystać z programu?

Z usług "Złotej Rączki" seniorzy mogą skorzystać od 31 maja do 30 listopada 2021 r. lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na ten cel.

Usterki można zgłaszać telefonicznie w poniedziałki w godz. 18:00 - 20:00 pod numerem telefonu 507 519 750.

Realizatorem usługi jest Wielobranżowy Zakład Usługowy Marek Dudowicz z siedzibą w Kaliszu przy ul. Racławickiej 35.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy