Reklama

W poniedziałek prezydent Andrzej Duda odwiedzi Wielkopolskę

Opublikowano:
Autor:

W poniedziałek prezydent Andrzej Duda odwiedzi Wielkopolskę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Prezydent. Andrzej Duda w Wielkopolsce. Duda w Środzie Wlkp.

 

 

Kolejna wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Wielkopolsce. Tym razem głowa państwa odwiedzi Środę Wielkopolską.

Wizytę zaplanowano na poniedziałek 5 marca. Rozpocznie się po południu od odwiedzin w Winnej Górze, gdzie Duda złoży kwiaty na grobie gen. Dąbrowskiego. Potem prezydent oficjalnie przywita się i spotka na lokalnymi władzami.

O godzinie 17:00 na Starym Rynku w Środzie w Wlkp. zaplanowano otwarte spotkanie z mieszkańcami.

Miasto informuje, że zgodnie z wymogami bezpieczeństwa płyta Starego Rynku zostanie odgrodzona płotkami. Osoby zainteresowane zobaczeniem Dudy będą mogły wejść wyłącznie przez specjalnie wydzielone bramki od godz. 16:00. Tam dokonywana będzie rewizja.

- Prosimy w związku z tym nie zabierać ze sobą torebek, plecaków oraz innych przedmiotów służących do przechowywania, co ułatwi i uprości przepływ osób – informują organizatorzy. - Ponadto nie należy zabierać przedmiotów uznawanych za niebezpieczne bądź mogących stwarzać niebezpieczeństwo, tj. np.: butelki, ciężkie przedmioty, szkło, przedmioty metalowe, materiały pirotechniczne.

Andrzej Duda najpierw złoży kwiaty pod tablicami pamięci, następnie zostanie odśpiewany hymn, po którym prezydent ma wygłosić przemówienie. Po tej uroczystości Duda spotka się bezpośrednio z mieszkańcami.

 

- W przypadku złej pogody spotkanie z mieszkańcami przeniesione zostanie do Hali Sportowej Kobra Arena przy Szkole Podstawowej Nr 3 - informuje Urząd Miejski w Środzie Wlkp.

Zapraszamy na relację

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE