Reklama

W Polsce przebadano ponad 670 próbek pod kątem koronawirusa

Opublikowano:
Autor:

W Polsce przebadano ponad 670 próbek pod kątem koronawirusa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Koronawirus w Polsce? Jak wyglądają badania? Ministerstwo Zdrowia podało dane.

 

 

 

Wczoraj potwierdzono pierwszy przypadek zarażenia koronawirusem w Polsce. Tuż po godzinie 8.00 Ministerstwo Zdrowia na specjalnej konferencji podało, że pierwszy przypadek wirusa w Polsce wykryto w lubuskiem [CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ][KLIK]. Wiadomo, że pacjent przyjechał do Polski rejsowym autobusem z Niemiec. Kwarantannie poddano już załogę i pozostałych pasażerów pojazdu.

 

Dzisiaj rano (czwartek, 5 marca) Ministerstwo Zdrowia podało dane na temat badań w związku z podejrzeniami zarażeń koronawirusem. Do tej pory pod kątem wirusa z Chin przebadano 676 próbek. Jedna z nich dała pozytywny wynik.

 

 

Próbki są badane w Warszawie, Olsztynie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Kielcach Rzeszowie i Gdańsku.

 

O badaniach w naszym kraju wypowiedziała się również jedna z pacjentek krotoszyńskiego szpitala, u której podejrzewano zarażenie koronawirusem. Pani Ania, która trafiła na SOR w Krotoszynie we wtorek – 25 lutego – i u której podejrzewano koronawirusa – aż 88 godzin czekała na wyniki badań. W końcu postanowiła opowiedzieć z izolatki w krotoszyńskim szpitalu – jak wygląda diagnostyka w przypadku tego groźnego wirusa. Nagranie trafiło do sieci. Po jego obejrzeniu można doznać szoku [ZOBACZ WIDEO][KLIK].

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE