Funkcjonariusze prewencji Komendy Wojewódzkiej w Poznaniu oraz policjanci z innych jednostek z terenu Wielkopolski doskonalili swoje umiejętności w ramach ćwiczeń. Odbyły się one na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim i na terenie lotniska w Kąkolewie.
Wsparcie z powietrza
W ćwiczeniach udział wzięły oddziały konne polskiej policji oraz funkcjonariusze z psami. Oddziały prewencji miały też wsparcie z powietrza - w postaci wielozadaniowego śmigłowca Bell-407 Gxi, który "służy" w wielkopolskiej policji od kilku miesięcy. Czytaj więcej: Nowy śmigłowiec w wielkopolskiej policji
Komentarze (0)