Reklama

Uprawiał w domu marihuanę o wartości blisko miliona złotych [ZOBACZ WIDEO]

Opublikowano: śr, 11 kwi 2018 15:20
Autor:

Uprawiał w domu marihuanę o wartości blisko miliona złotych [ZOBACZ WIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu. Mężczyzna uprawiał konopie indyjskie. Policjanci przechwycili prawie 24 kilogramy marihuany.

 

Policjanci z wydziału antynarkotykowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wpadli na trop grupy zajmującej się rozprowadzaniem marihuany na terenie Wielkopolski oraz jej uprawą.

 

 

Funkcjonariusze 4 kwietnia wkroczyli na teren niewielkiej miejscowości w powiecie rawickim. Jak się okazało, w budynku jednorodzinnym znajdowała się zautomatyzowana infrastruktura przeznaczona do uprawy roślin konopi. Plantacja marihuany była wyposażona w pełni profesjonalny system oświetlenia, nawadniania i wentylacji.

 

Kryminalni zabezpieczyli 410 krzewów konopi indyjskich oraz 24 kilogramy gotowej marihuany. Łączna wartość towaru szacuje się na  blisko milion złotych.

Na terenie nielegalnej plantacji został zatrzymany 39-letni mieszkaniec Poznania, który usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz uprawy konopi indyjskich. Mężczyzna został aresztowany na okres trzech miesięcy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

ZOBACZ WIDEO WIELKOPOLSKIEJ POLICJI 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE