Reklama

Ugodził nożem kolegę z pracy. Próbował uciec z miasta pociągiem

Opublikowano:
Autor:

Ugodził nożem kolegę z pracy. Próbował uciec z miasta pociągiem  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Pile. 28-latek podejrzany o usiłowanie zabójstwa aresztowany. Próbował uciekać pociągiem.

 

 

 

W poniedziałek (14 grudnia) funkcjonariusze pilskiej policji otrzymali informacje o ugodzeniu nożem mężczyzny, w jednym z mieszkań na terenie Piły. Okazało się, że mieszkanie to było wynajmowane przez pracowników jednej z firm. W pewnym momencie wybuchła tam awantura, podczas której 28-latni mieszkaniec powiatu poznańskiego zranił nożem swojego znajomego z pracy.

 

Policjanci po przybyciu na miejsce ustalili, że napastnik zabrał swoje rzeczy i uciekł. Pokrzywdzony 46-latek z poważną raną ręki trafił do szpitala.

 

 

- Policyjne patrole natychmiast rozpoczęły poszukiwania 28-letniego mieszkańca powiatu poznańskiego. Funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zauważyli podejrzanego mężczyznę na terenie dworca kolejowego, kiedy czekał na pociąg. Podczas legitymowania próbował on wprowadzić policjantów w błąd co do swojej tożsamości, jednak podczas dokładnej kontroli mundurowi znaleźli jego dowód osobisty. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany - relacjonuje mł. asp. Jędrzej Panglisz z KPP w Pile.

 

Zatrzymany usłyszał zarzut usiłowana zabójstwa 46-letniego mieszkańca powiatu sławieńskiego. Sąd Rejonowy w Pile zastosował wobec mężczyzny 3-miesięczny areszt. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE