Reklama

Twoja firma ma stronę internetową? To za mało! Pozycjonuj ją i zdobywaj klientów!

Opublikowano:
Autor:

Twoja firma ma stronę internetową? To za mało! Pozycjonuj ją i zdobywaj klientów! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Efektowna internetowa wizytówka to dziś oczywista konieczność dla wszystkich firm, włącznie z tymi, które mogą liczyć jedynie na klientów z najbliższej okolicy – bo przecież i oni rozpoczną poszukiwania niezbędnych im wyrobów lub usług przy komputerze lub z telefonem w ręce. Samo jej stworzenie od dawna jednak nie wystarcza. Rosnąca w każdej branży konkurencja sprawia, że o zasięg takiego narzędzia promocyjnego trzeba walczyć. Jest na to skuteczna metoda!

Wraz z każdą kolejną lokatą w Google będziesz odbierał rywalom klientów

Niezależnie od tego, czy szukamy nowej odzieży, czy też mechanika, hotelu bądź np lokalu gastronomicznego będąc w nieznanym mieście, niemal wszystkim nam służyć będzie do tego wyszukiwarka Google. Internetowy gigant wprost zmiótł z rynku wszystkich rywali i rządzi nim niepodzielnie. Choć jego rola w naszym codziennym życiu jest ogromna, to za każdym razem spełnia ją bardzo krótko – niekiedy jedynie przez kilka sekund! Tyle trwa wszak załadowanie wyników i otwarcie jednego z nich. Ogromna rzesza internatów na tym kończy wyszukiwanie. Dołóż więc starań, by ten jedyny wybrany link prowadził do Twojej witryny! Jak? To proste – kto pierwszy ten lepszy. Mimo upływu lat, pewne rzeczy pozostają niezmienne – należy do nich rozkład popularności poszczególnych lokat w Google. Zajmowanie czołowych jest pewnym sposobem na dotarcie do najszerszego grona odbiorców – w dodatku bardzo cennych, bo już zainteresowanych określonym zagadaniem, często szukających tylko konkretnej oferty. Dlatego właśnie pozycjonowanie stron pozwala radykalnie – nierzadko wielokrotnie – podnieść sprzedaż.

Oddaj swoją witrynę w ręce fachowców, którzy nadadzą jej nową postać

O tym, że warto walczyć o dobre lokaty w wyszukiwarce, wiadomo już od dawna. Jak jednak zwracają uwagę specjaliści z firmy Afterweb, bardzo zmienił się w ostatnich latach charakter tej walki. Skończyły się czasy, gdy mógł się tym zająć amator dysponujący podstawowymi umiejętnościami. Dziś, by zdobywać dostęp do wielkich rzesz potencjalnych klientów bez ryzyka kary od Google, potrzebujesz wsparcia ludzi zajmujących się tym na co dzień. Specjaliści SEO wykonawszy audyt przeobrażą Twoją stronę, nadając jej szereg cech stanowiących w oczach robotów wyszukiwarki ważne atuty. Następnie zbudowana zostanie baza silnych linków. Wszystko jednak trwa. Równolegle warto więc rozpocząć kampanię Ads, a więc reklam PPC. Fachowcy zadbają o właściwe parametry i efektywne wydawanie środków, by Twoje zyski mogły wzrosnąć bardzo szybko.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE