Reklama

Tragiczny finał poszukiwań. Zaginiony 23-latek nie żyje

Opublikowano:
Autor:

Tragiczny finał poszukiwań. Zaginiony 23-latek nie żyje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Zakończyły się poszukiwania 23-letniego mieszkańca gminy Góra. Niestety, ich finał jest tragiczny. Mężczyzna nie żyje.

 

 

 23-latek wyszedł z domu w poniedziałek, 31 sierpnia. Od tego dnia nie nawiązał kontaktu z rodziną. 8 września rozpoczęły się poszukiwania zaginionego z udziałem policji. O sprawie pisaliśmy TUTAJ [KLIK]. 

 

Wczoraj, około godz. 10.40, na policję zadzwoniła kobieta. Zauważyła w lesie w powiecie rawickim ciało mężczyzny. Na miejsce udali się policjanci i prokurator.

 


Początkowo tożsamość mężczyzny, znalezionego w okolicy Giżyna w gminie Bojanowo, nie była znana. Dziś ustalono, że denat to 23-latek z gminy Góra. Udział osób trzecich został wykluczony. 

 

 

Osoby, które myślą o popełnieniu samobójstwa, mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy, udzielanej przez fundację ITAKA. Można się z nią kontaktować całodobowo pod numerem telefonu: 800-702-222 lub przez czat na stronie internetowej: liniawsparcia.pl

Dzieci i młodzież fachową pomoc mogą uzyskać pod numerem telefonu: 116-111 lub przez czat na stronie internetowej: 116111.pl

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE