Reklama

Takiego rowerowego rajdu jeszcze nie było - 10 km w szczytnym celu

Opublikowano:
Autor:

Takiego rowerowego rajdu jeszcze nie było - 10 km w szczytnym celu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Akcja Stowarzyszenia RoweLOVE Jarocin dla podpopiecznych Fundacji Ogród Marzeń. AWO 2020

 

 

Akcja miała się rozpocząć 21 marca, dzień wcześniej ogłoszono w Polsce stan epidemii. To był straszny cios. Jednak nikt nie zamierzał się poddać. Dlatego Fundacja postanowiła przenieść się AWO 2020 do internetu. Powstała wiec zrzutka prowadzona na portalu Zrzutka.pl [KLIKNIJ TUTAJ]. Prowadzone są również licytacje w grupie facebookowej „Licytacje dla Ogrodu Marzeń [KLIKNIJ TUTAJ].

 

 

To nie jedyna impreza z okazji 10. rocznicy Akcji Wesołych Ogrodników. Otóż z pomocą przyszło stowarzyszenie RoveLOVE Jarocin, które zorganizowało wydarzenie pod nazwą 10 km na 10-lecie. To pomysłowa akcja łącząca aktywność ruchową z pomocą podopiecznym fundacji.

 

 

 

 

Wydarzenie potrwa od 3 do 30 czerwca. Każdy, kto postanowi wziąć udział w tym niezwykłym rajdzie, musi przejechać 10 km i wstawić zdjęcie licznika lub zrzut ekranu używanej aplikacji jako dowód przejechanych kilometrów do wydarzenia na facebooku. Wpis trzeba koniecznie oznaczyć hasztagiem #10na10roweLOVE, a następnie należy wpłacić minimum 10 zł na konto Fundacji Ogród Marzeń. Każdy uczestnik rajdu otrzyma nagrodę - unikatowy magnes. Link do wydarzenia - [KLIKNIJ TUTAJ].

 

 

Nagrodę będzie go można odebrać siedzibie Fundacji Ogrodu Marzeń, a także Gazety Jarocińskiej przy ul. Kasprzaka 1a w Jarocinie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00. Dla tych, którzy nie chcą wpłacać pieniędzy za pośrednictwem konta, wystawiona zostanie specjalna puszka w holu budynku. Wystarczy wrzucić pieniądze, a magnes będzie do odbioru.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE