Reklama

Tak bili i kopali, że konieczna była operacja narządów wewnętrznych

Opublikowano:
Autor:

Tak bili i kopali, że konieczna była operacja narządów wewnętrznych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Zaczęło się od kłótni. Dalszy ciąg sprawy toczył się już w mieszkaniu młodego mężczyzny. Tam koledzy dotkliwie go pobili, okopali. Trzech zatrzymanych mężczyzn za swoje zachowanie odpowie przed wymiarem sprawiedliwości. Grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

 

 

Konflikt nie został rozstrzygnięty, mężczyźni nie doszli do porozumienia, więc jeden ze sprawców zadzwonił po kolegów, którzy przyjechali do domu młodego mężczyzny.

Napastnicy sforsowali zamknięte drzwi, a po wtargnięciu do mieszkania bili i kopali pokrzywdzonego po całym ciele. W obronie mężczyzny stanęła matka, która jednemu z bandytów zerwała maseczkę ochronną. W wyniku napaści i pobicia 28-latek trafił do szpitala w Lesznie, gdzie przeszedł operację narządów wewnętrznych. Obrażenia jakich doznał to m.in. pęknięta śledziona, ścianka jelita grubego i krezka jelita. Sprawą zajęli się gostyńscy kryminalni, przy udziale policjantów z Pleszewa, Krotoszyna i Koźmina.

 

 

Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali sprawców przestępstwa. W ręce śledczych trafili 27 i 30-letni mieszkańcy powiatu krotoszyńskiego oraz 27-letni mieszkaniec powiatu pleszewskiego.

Cała trójka usłyszała już zarzuty - zatrzymani są podejrzani o pobicie, uszkodzenie ciała i naruszenie miru domowego. Zostali przesłuchani przez prokuratora. Mężczyźni przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia.

Wobec podejrzanych prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

Śledczy wyjaśniają jeszcze, jaki udział w pobiciu miał czwarty z mężczyzn, który był na miejscu zdarzenia.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE