Reklama

Strzelił wiatrówką w twarz 29-latka. Usłyszał zarzuty

Opublikowano: śr, 28 lut 2018 15:23
Autor:

Strzelił wiatrówką w twarz 29-latka. Usłyszał zarzuty  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Oborniki. Komenda Powiatowa Policji w Obornikach. Postrzelił wiatrówką mężczyznę. 

 

Do Komendy Powiatowe Policji w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o osobie, która została postrzelona śrutem z broni pneumatycznej. Na miejsce zdarzenia został skierowany patrol oraz funkcjonariusze kryminalni obornickiej Policji.

 

Z informacji jakie uzyskali policjanci wynika, że do poszkodowanego podszedł 27-letni mężczyzna, którego znał osobiście. Po chwili 27-latek wyciągnął wiatrówkę i kilkakrotnie strzelił z bliskiej odległości w twarz i klatkę piersiową mężczyzny. Poszkodowany trafił do szpitala. Po opatrzeniu ran wrócił do domu.

 

Funkcjonariusze udali się do mieszkania 27-latka. Mężczyzna dobrowolnie wydał pistolet pneumatyczny wraz z pojemnikami zawierającymi metalowe kulki. Policjanci ustalili, że napastnik może mieć związek z przestępczością narkotykową. Po sprawdzeniu mieszkania, policjanci znaleźli narkotyki, wagę elektroniczną oraz 61 paczek papierosów bez akcyzy.

 

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i uszkodzenia ciała, posiadania narkotyków oraz ich udzielania celem uzyskania korzyści majątkowej. Sąd przychylił się do wniosku policji i zastosował wobec zatrzymanego trzymiesięczny areszt.

Podejrzanemu grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE