Reklama

Sprawdź czy możesz dostać darmowy bilet kolejowy na podróż po Europie!

Opublikowano: wt, 15 maj 2018 18:05
Autor:

Sprawdź czy możesz dostać darmowy bilet kolejowy na podróż po Europie!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. DiscoverEU. Unia Europejska rozda 15 tysięcy międzynarodowych biletów kolejowych Interrail. Darmowa podróż po Europie.

 

 

Dzięki biletom Interrail, uczestnicy programu będą mogli odbyć podróż, od lipca do września 2018 roku, która maksymalnie będzie mogła potrwać 30 dni. Każdy uczestnik będzie zobowiązany odwiedzić od 1 do 4 europejskich krajów z 30 możliwych, w tym m.in. Niemcy, Włochy, Austrię oraz Francję.

Kto może ubiegać się o darmowe bilety?

W programie DiscoverEU mogą wziąć udział osoby, które najpóźniej 1 lipca 2018 roku ukończą 18 lat i są obywatelami (lub rezydentami) Unii Europejskiej. Zgłoszenia są przyjmowane indywidualnie oraz w grupach (maksymalnie 5 osób).

Jeśli jednak urodziłeś się po 1 lipca - nie masz powodów do zmartwienia. O takie bilety możesz aplikować już w przyszłym roku.

 

 

Zgłoszenia będą przyjmowane już od 12 do 26 czerwca 2018 roku na stronie EUROPEAN YOUTH PORTAL [KLIKNIJ]. Osoba, która dostanie jeden z 15 tysięcy biletów, zostanie poinformowana już na początku lipca. Jednak każdy kandydat będzie jeszcze musiał rozwiązać quiz, który będzie zawierał pytania dotyczące dziedzictwa kulturowego oraz wyborów do Parlamentu Europejskiego. Co więcej, uczestnicy będą musieli opublikować w mediach społecznościowych przebieg swojej podróży i zgodzić się na wykorzystanie fotografii podczas wystawy podsumowującej pierwszą edycję DiscoverEU.

Ceny dla osób w wieku od 12 do 27 lat zaczynają się od 296 euro (ok. 1275 złotych) za bilet, który umożliwia posiadaczom codzienne podróżowanie przez 15 dni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE