Reklama

Śmiertelny wypadek. Honda uderzyła w ciężarówkę. Pasażer nie żyje, kierowca w szpitalu

Opublikowano: śr, 30 maj 2018 08:54
Autor:

Śmiertelny wypadek. Honda uderzyła w ciężarówkę. Pasażer nie żyje, kierowca w szpitalu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Do tragicznego w skutkach zderzenia dwóch aut - dostawczego iveco i osobowej hondy doszło na S5, na węźle Żmigródek. Jak nas poinformował kpt. Grzegorz Hurkasiewicz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Trzebnicy, pasażer hondy nie żyje, druga osoba podróżująca tym samochodem została ranna - podaje portal rawicz24.pl 

Do wypadku doszło na pasie w kierunku Poznania. - Z niewyjaśnionych przyczyn samochód osobowy zjechał na drugi pas, uderzył najpierw w samochód dostawczy, potem w barierę energochłonną i w wyniku tego zdarzenia pasażer samochodu osobowego poniósł śmierć na miejscu - informuje portal podk. Piotr Dwojak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy. 

Ruch na wiadukcie jest zablokowany. Samochody jadące od Wrocławia w kierunku Rawicza muszą na węźle Żmigródek zjechać z ekspresówki, objechać miejsce wypadku drogą poniżej wiaduktu i ponownie wjechać na S5. - Na chwilę obecną ruch odbywa się płynnie - dopowiada policjant. 

Na miejscu są służby ratunkowe, pracują strażacy z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych z Trzebnicy i Rawicza, Ochotnicza Straż Pożarna ze Żmigrodu oraz policja. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE