Reklama

Śmiertelne potrącenie rowerzysty przez samochód pomocy drogowej

Opublikowano:
Autor:

Śmiertelne potrącenie rowerzysty przez samochód pomocy drogowej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. 57-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego uczestnikiem śmiertelnego wypadku w Krotoszynie. Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych na ulicy Mickiewicza w Krotoszynie, w pobliżu szpitala.

 

 

 

 

- 74-letni rowerzysta, mieszkaniec Krotoszyna, został potrącony na przejściu dla pieszych przez samochód pomocy drogowej, którym kierował 57-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego – mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

 

 

Na miejsce zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego z Krotoszyna.

 

 

Ze względu na to, że krotoszyński ZRM stacjonuje nieopodal miejsca wypadku – był pierwszy na miejscu – mówi Jakub Nelle, rzecznik prasowy Zespołów Ratownictwa Medycznego działających przy SP ZOZ w Krotoszynie.

 

Ratownicy medyczni zastali 74-letniego mężczyznę leżącego na jezdni. Pomocy udzielał mu kierowca samochodu pomocy drogowej.

 

- Potrącony mężczyzna był nieprzytomny, miał zachowane funkcje życiowe. Ze względu na obraz kliniczny i obrażenia, które odniósł – ratownicy medyczni od razu zastosowali pełną stabilizację kręgosłupa oraz zaawansowane medyczne czynności ratunkowe i bez zwłoki czasowej udali się do pobliskiego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Krotoszynie - mówi Jakub Nelle.

 

Niestety, mimo starań ratowników medycznych i lekarzy – rowerzysta zmarł w szpitalu. Policjanci prowadzą postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE