Reklama

Siłownia otwarta pomimo zakazu. Wykorzystują lukę w przepisach

Opublikowano:
Autor:

Siłownia otwarta pomimo zakazu. Wykorzystują lukę w przepisach  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Jedna z poznańskich siłowni postanowiła nie zamykać swojego lokalu z początkiem tygodnia. Dlaczego? Wszystko za sprawą luki w przepisach.

 

 

 

 

W całym kraju, który podzielony jest obecnie na żółtą i czerwoną strefę, od soboty nie mogą działać siłownie oraz baseny. Z takich obiektów mogą korzystać jedynie osoby, które przygotowują się do zawodów sportowych.

 

Działać mogą jedynie baseny, siłownie, kluby i centra fitness działające w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczonych dla pacjentów oraz przeznaczenia tych obiektów dla sportu wyczynowego, a także studentów i uczniów - w ramach zajęć na uczelni lub w szkole. 

 

Galeria MM przy ul. Święty Marcin w Poznaniu postanowiła skorzystać z takich zezwoleń.

 

Wiemy, że z niecierpliwością czekacie na informację w sprawie funkcjonowania naszego klubu. Musieliśmy wszystko dopracować, abyście bezpieczne i zgodnie z wytycznymi, mogli powrócić do treningów - informuje Fitness Point na swoim FB. - Od 19.10.2020 (poniedziałek), nasz klub jest czynny w godzinach 6:00 - 21:00 i mogą z niego korzystać WYŁĄCZNIE osoby przygotowujące się do zawodów sportowych. Przy wejściu należy podpisać stosowne oświadczenie - bez tego nie będziecie mogli skorzystać z naszej siłowni. Póki co, nie obowiązują zapisy na wejście, chyba, że będzie zbyt wielu chętnych - wtedy obsługa zmuszona będzie do wstrzymania ruchu, aż do opuszczenia klubu przez odpowiednią liczbę osób. Na sali dostępny dla Was będzie trener, aby móc skonsultować z nim swój trening przygotowujący do wybranych przez Was zawodów - dodaje.

 

Siłownia ogłosiła także Puchar Fitness Point, dzięki któremu będą mogły odbywać się zajęcia z trenerami w formie przygotowań do zawodów. - Aby przygotować Was do tych zawodów, organizujemy zajęcia sportowe pod okiem naszego trenera oraz instruktorów. Mamy specjalnie przygotowane treningi, które skupiają się na sile i wytrzymałości - czytamy na FB siłowni Fitness Point Galeria MM w Poznaniu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE