Reklama

Przez wieś pędził 116 m/h. Patrol policji przerwał mu brawurową jazdę

Opublikowano:
Autor:

Przez wieś pędził 116 m/h. Patrol policji przerwał mu brawurową jazdę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Nadmierna prędkość to najczęstsza przyczyna zdarzeń drogowych. Część z nich kończy się tragicznie. Życie w wypadkach tracą kierowcy, pasażerowie, motocykliści, piesi oraz rowerzyści.

 

 

 

W środę w ręce policji wpadł kolejny pirat drogowy. Kilka minut po godzinie 8.00 policjanci pełnili nadzór nad ruchem w Panience (gm. Jaraczewo).

 

 

- Mundurowi z jarocińskiej drogówki zauważyli samochód marki Jeep, którego kierowca jechał w ich kierunku z nadmierną prędkością. Przyrząd do pomiaru prędkości, który funkcjonariusze wymierzyli w kierunku pędzącego samochodu wykazał, że pojazd porusza się z prędkością 116 km/h – relacjonuje st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

 

Pomiar został przeprowadzony na drodze powiatowej, w obszarze zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość z jaką mogą poruszać się pojazdy wynosi 50 km/h.

 

Tym samym 41-letni mieszkaniec powiatu średzkiego przekroczył ją o 66 km/h.

 

Kierujący mężczyzna został ukarany mandatem karnym i 10 punktami karnymi. Zostaną mu też zatrzymane uprawnienia do kierowania na okres 3 miesięcy.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE