Reklama

Przemysław Kossakowski pokazał mandat. Policja: idealnie zakończona kontrola drogowa i zadowolony klient

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: FB Przemek Kossakowski

Przemysław Kossakowski pokazał mandat. Policja: idealnie zakończona kontrola drogowa i zadowolony klient - Zdjęcie główne

Takie zdjęcie - z opisem sytuacji spod Ostrowa Wlkp. - umieścił na swoim profilu FB Przemysław Kossakowski | foto FB Przemek Kossakowski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przemysław Kossakowski, znany podróżnik i dokumentalista został zatrzymany przez ostrowską policję.

Przemysław Kossakowski - znany dokumentalista i podróżnik opisał na swoim profilu na Facebooku sytuację z 7 lipca, do jakiej doszło pod Ostrowem Wielkopolskim.

Jak się okazuje, został on zatrzymany przez drogówkę za zbyt szybką jazdę - gdy spieszył się na spotkanie autorskie.

Tak sam Przemysław Kossakowski relacjonuje sprawę w swoich mediach społecznościowych:

 

- Wczoraj w Wysocku Wielkim, niecały kilometr od Gminnego Ośrodka Kultury, w którym czekano na irytująco spóźniającego się prelegenta, zatrzymała nas policja drogowa. Funkcjonariusze dokonujący zatrzymania łączyli w sposób brawurowy życzliwe zrozumienie dla obywatelskiej niedoskonałości z rzeczowym profesjonalizmem.

-pan tu na spotkanie jakieś, prawda? - zagaił funkcjonariusz wypełniający urzędowy blankiet potwierdzający zobowiązanie finansowe oraz ilość punktów karnych.

Kiwnąłem głową, i napomknąłem nieśmiało, że obawiam się spóźnienia. 

-Proszę się nie martwić, nie jest Pan jedyny któremu się wydawało, że się na to spotkanie spóźni.

Pół godziny potem, w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim poprosiłem o zadawanie pytań. Rękę uniosła uśmiechnięta kobieta siedząca w pierwszym rzędzie. Ucieszyłem się bo na początku spotkań na ogół nie ma pytań. 

-Słucham - życzliwie zachęciłem panią w pierwszym rzędzie. 

-Ile pan dostał punktów karnych? - zapytała

Sięgnąłem do kieszeni po mandat 

Nad głowami zebranych uniosło się kilka dłoni z urzędowymi blankietami potwierdzających zobowiązanie finansowe, oraz ilość punktów karnych.

Spotkanie przebiegło w klimacie wzajemnego zrozumienia. 

Chciałbym pozdrowić Funkcjonariuszy Policji Drogowej z Wysocka WIelkiego i jakkolwiek nie mogę obiecać że się poprawię, gdyż jako obywatel jestem niedoskonały, to chciałbym obiecać że będę się starał. Od czegoś wszak trzeba zacząć. 

Dziś spotkanie w Kościelisku... - napisał 8 lipca na swoim Facebooku Przemysław Kossakowski, prezentując jednocześnie zdjęcie z kontroli

 

Sprawę szybko skomentowali także sami funkcjonariusze.

- Trzymamy za słowo! Robi Pan wiele dobrych rzeczy, proszę dbać o swoje bezpieczeństwo! Jak się spieszyć to tylko powoli;) Również Pozdrawiamy! - napisali policjanci na profilu FB ostrowskiej policji.

Sprawę skomentowali też mundurowi z centrali wielkopolskiej policji:

Idealnie zakończona kontrola drogowa i zadowolony klient 😉  Panie Przemek Kossakowski cała Wielkopolska Policja trzyma Pana za słowo! - komentują wielkopolscy policjanci.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy