Reklama

Próbował ukraść dwa samochody, sam hodował w domu marihuanę

Opublikowano:
Autor:

Próbował ukraść dwa samochody, sam hodował w domu marihuanę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Pile. Mężczyzna posiadł ponad pół kilograma marihuany. Audi. Chojnice.

 

Do nieudanych prób kradzieży dwóch aut doszło pod koniec października ubiegłego roku. Policjanci z Piły odebrali zgłoszenie od dwóch pokrzywdzonych, którzy poinformowali, że mają uszkodzone auta. Po oględzinach okazało się, że samochody miały uszkodzone stacyjki, wkładki zamków oraz systemy elektroniczne. Straty oszacowano na ponad 10 tysięcy złotych.

 

Funkcjonariusze z pilskiej policji trafili na trop przestępcy pod koniec marca. Okazało się, że pojazdy próbował ukraść mieszkaniec województwa pomorskiego.

Kryminalni wspólnie z policjantami z komendy w Chojnicach weszli do jednego z chojnickich mieszkań. Funkcjonariusze zabezpieczyli w mieszkaniu podejrzanego ponad pół kilograma marihuany oraz urządzenia do prowadzenia uprawy konopi indyjskich w postaci nagrzewnic, wentylatorów, rur oraz namiot.

 

Zatrzymany 26-letni mieszkaniec Chojnic trafił do policyjnego aresztu w Pile. Przyznał się do próby kradzieży dwóch pojazdów marki audi w ubiegłym roku. Mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE