Reklama

Primark w Poznaniu. Już niedługo wielkie otwarcie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: fotolia.com

Primark w Poznaniu. Już niedługo wielkie otwarcie - Zdjęcie główne

foto fotolia.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już niedługo wielkie otwarcie drugiego sklepu Primark w Polsce. Tym razem na zakupy do międzynarodowego giganta będzie można pójść w poznańskiej Posnanii.

Primark to międynarodowa marka odzieżowa oferująca najnowszą modę, a także wyposażenie domu oraz kosmetyki. W sklepach od lat funkcjonuje zasada "Amazing Fashion at Amazing Prices", czyli "niesamowita moda w niesamowitych cenach".

Primark to firma założona w Dublinie w 1969 r. obecnie posiada ponad 390 sklepów i niemal 1,5 mln mkw. powierzchni handlowej w 13 krajach: Irlandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Słowenii i Polsce. Primark zatrudnia ponad 70 000 osób, a w roku obrotowym 2019/20 otworzył 12 sklepów, tworząc ponad 2 800 miejsc pracy i otrzymując ponad 48 000 podań o zatrudnienie w tych sklepach.

Po sukcesie, jakim okazało się być otwarcie pierwszego sklepu Primark w Polsce, w warszawskiej Galerii Młociny w ubiegłym roku, Primark postanowił kontynuować rozwój swojej sieci na naszym rynku. 

Primark w Poznaniu - kiedy otwarcie? 

Sklep o powierzchni 3,500 ㎡ będzie do dyspozycji poznańskich klientów w galerii Posnania już niedługo, bowiem wielkie otwarcie sklepu planowane jest na najbliższy czwartek, 6 maja. W asortymencie klienci będą mogli znaleźć odzież z kolekcji wiosna/lato, a także ubrania z klasycznych linii licencyjnych z motywami Disneya i Pineapple, które nieodzownie kojarzą się z międzynarodową siecią. 

- Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom z Poznania słynną modę i ceny Primark. Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszej lokalizacji dla naszego drugiego sklepu w Polsce. Nasz nowy zespół jest gotowy na bezpieczne powitanie klientów w sklepie, aby mogli oni kupić nasze ubrania na nowy sezon, jak również odzież z kolekcji podstawowej, a wszystko to w niesamowitych cenach - Maciej Podwojski, Area Manager na Polskę, Słowenię oraz Czechy.

Otwarcie sklepu w dobie pandemii wiążę się również ze szczególnym przestrzeganiem środków bezpieczeństwa. W sklepach obowiązuje ograniczenie liczby klientów przebywających w sklepie w danym momencie, aby umożliwić zachowanie odpowiedniej odległości między klientami a pracownikami, zgodnie z wytycznymi rządowymi. Oprócz tego w sklepie zostaną umieszczone specjalne oznakowania oraz naklejki na podłodze, a pracownicy będą wyposażeni w maseczki ochronne oraz rękawiczki. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy