Reklama

Prawie potrącił kobietę z dzieckiem. Po miesiącu go odnaleziono

Opublikowano:
Autor:

Prawie potrącił kobietę z dzieckiem. Po miesiącu go odnaleziono - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Leszno. Prawie potrącił kobietę z dzieckiem. Po miesiącu go odnaleziono.

 

 

 


Po ponad miesiącu leszczyńska policja odnalazła kierowcę, który 18 maja 2020 roku wjechał na pasy i omal nie potrącił kobiety z dzieckiem. Okazał się nim być 62-letni właściciel Forda.

 - 18 maja przed godz. 16.00 w Lesznie na ul. Mickiewicza młoda kobieta wraz ze swoim 3-letnim synkiem idąc od strony supermarketu w kierunku parku, zbliżyła się do oznakowanego przejścia dla pieszych. Na ten widok na prawym pasie jezdni, jadąc od strony Ronda Solidarności w kierunku Ronda Kombatantów, zatrzymała się kierująca samochodem,udzielając pieszym pierwszeństwa, aby oboje mogli w bezpieczny sposób przejść na drugą stronę jezdni. Kiedy matka z chłopcem byli na środku przejścia zmuszeni byli uciekać z drogi, aby uniknąć najechania przez kierowcę samochodu poruszającego się dynamicznie lewym pasem jezdni – mówi Monika Żymełka z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

 Przez ostatnich kilka tygodni funkcjonariusze leszczyńskiej komendy prowadzili dochodzenie i po przesłuchaniu kilku świadków oraz sprawdzeniu monitoringu znaleźli nieodpowiedniego kierowcę, którym okazał się wspomniany 62-latek. Został mu postawiony zarzut spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym. Sprawa trafi do sądu.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE