W ostatni weekend Warszawa stała się areną zmagań najlepszych motorniczych z całej Polski. Na terenie zajezdni Annopol odbyły się ogólnopolskie mistrzostwa, podczas których drużyna MPK Poznań okazała się bezkonkurencyjna. Uczestnicy rywalizowali w dziesięciu konkurencjach sprawdzających precyzję, refleks i umiejętność pracy zespołowej.
W mistrzostwach wzięło udział 12 ekip z różnych części Polski - od Szczecina i Gdańska, przez Toruń, Gorzów Wielkopolski i Łódź, po Wrocław, Częstochowę i Kraków. Poznań reprezentowali Monika Bocian i Dariusz Graj, którzy intensywnie trenowali pod czujnym okiem instruktora Roberta Zielińskiego. Zawody obejmowały szereg wymagających konkurencji.
Wśród zadań było m.in. precyzyjne zatrzymywanie tramwajów w określonym miejscu, tramwajowe kręgle i bilard. Kluczowa jednak była współpraca między zawodnikami - informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu.
Po emocjonującej rywalizacji, drużyna z Poznania stanęła na najwyższym stopniu podium, pokonując reprezentacje Warszawy i Krakowa.
Komentarze (0)