Reklama

Posiadał w "dziupli" 700 litrów spirytusu. Grozi mu do 3 lat więzienia

Opublikowano:
Autor:

Posiadał w "dziupli" 700 litrów spirytusu. Grozi mu do 3 lat więzienia  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Mężczyzna posiadał prawie 700 litrów spirytusu, 125 litrów wódki i 50 kg wyborów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Funkcjonariusze Policji z wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą weszli w połowie października na teren posesji, gdzie przechowywano duże ilości spirytusu i tytoniu. W związku ze sprawą zatrzymali 49-letniego mieszkańca powiatu wałeckiego.

W tzw. „dziupli” mundurowi zabezpieczyli prawie 700 litrów spirytusu, ponad 125 litrów wódki oraz 50 kg wyrobów tytoniowych. Wszystkie produkty były pozbawione polskich znaków akcyzy. Czarnorynkową wartość nielegalnego alkoholu i tytoniu szacuje się na ponad 90 tysięcy złotych.

 

 

- Mieszkaniec powiatu wałeckiego na terenie rodzinnej posesji przechowywał znaczne ilości wyrobów tytoniowych i spirytusowych bez polskich znaków akcyzy skarbowej. W przeszłości był on karany za podobne przestępstwa - relacjonuje mł. asp. Jędrzej Panglisz z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

 

Mężczyzna usłyszał zarzuty związane z przechowywaniem wyrobów tytoniowych i spirytusowych bez polskich znaków akcyzy skarbowej oraz dotyczące rozlewania spirytusu. 49-latek przyznał się do nich w całości. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE