Reklama

Popełnił samobójstwo, bo był podejrzany o napad na bank

Opublikowano:
Autor:

Popełnił samobójstwo, bo był podejrzany o napad na bank - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Popełnił samobójstwo w areszcie, bo był podejrzany o napad na bank.

 27-letni Jędrzej J. był podejrzany o napad na bank w Śremie. Dzięki udostępnieniu do mediów zdjęć z monitoringu i wspólnej akcji policjantów ze Śremu i Poznania udało się znaleźć podejrzanego. 10 sierpnia został on zatrzymany w hotelu w Gnieźnie i został przetransportowany do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Jak się okazało mężczyzna, był już wcześniej karany i notowany.

 Niestety doszło do tragedii. Oskarżony popełnił samobójstwo. Informacje tą potwierdziła rzeczniczka Służby Więziennej ppłk Elżbieta Krakowska.

 - Zdarzenie stwierdził oddziałowy podczas kontroli cel mieszkalnych w porze nocnej. Natychmiast funkcjonariusze Służby Więziennej przystąpili do akcji ratowania życia mężczyźnie. Na miejsce wezwano zespół pogotowia ratunkowego, który przejął akcję reanimacyjną. Niestety nie udało się przywrócić czynności życiowych tego mężczyzny – podkreśliła Krakowska w rozmowie z portalem Onet.pl

- Specjaliści sprawdzają, czy w tej sytuacji zrobiono wszystko, co było możliwe, aby uchronić tego mężczyznę przed samobójstwem i czy wszystkie działania były zgodne z procedurami – wskazała Krakowska w dalszej części rozmowy.

 Oprócz SW sprawą zajmuje się prokuratura.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE